Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért viselkednek így körülött...

Miért viselkednek így körülöttem az emberek?

Figyelt kérdés

Amióta tudják, hogy meleg vagyok, a legtöbb ismerősöm elkezdett kerülni. Konkrétan egyik lány ismerősömmel beszéltem, és ő kérdezett rá, hogy meleg vagyok-e, mert volt egy ilyen érzése, valahogy a beszédemből és a reakcióimból következtetett erre, és észrevette, hogy nem nagyon szoktam érdeklődni a lányok iránt, de ha éppen egy fiúval beszélek, le sem veszem róla a szemem stb.

Barátommal fél éve lakunk együtt, és gondolkozunk az örökbefogadáson, amit egyébként senki sem támogatott, maximum a szüleim, de látszott rajtuk, hogy ők sem örültek neki túlságosan


A lényeg, hogy amióta ezt tudják rólam, a legtöbben szóba sem állnak velem, vagy éppen beszólogatnak, lenéznek, elkerülnek stb. Így csak néhány ember maradt, akikre tudom, hogy akármikor számíthatok.


Pedig szerintem ez nem a világ legrosszabb dolga, emiatt nem kéne elkezdeni utálni. Így is a legjobban csak egymásra számíthatunk barátommal, akármi gondom van, mindig inkább vele osztom meg. Akárhogy is vannak, akik mellettem állnak, mégis csak barátomnak vagyok képes mindenről beszélni.


Alapjáraton nem szoktunk feltűnősködni, mert nyilván ha egy hetero pár elkezdi mások előtt nyalni-falni egymást az ugyanolyan zavaró, mintha mi csinálnánk. Mi maximum csak odáig megyünk el, hogy fogjuk egymás kezét. Persze így is akadtak emberek, akik úgy néztek ránk, mintha ki akartak volna nyírni, de néhány idióta miatt nem érdemes ezen változtatni.


20/f


2015. szept. 1. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Azert ezt tudhattad volna mielott megnyiltal. Ma meg csak tudomasul veszik, hogy vannak melegek es nem is bantanak miatta de nem varhatod el, hogy szeressenek is.
2015. szept. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
örülj kicsit ennek a világnak is meg nem is. még van hova fejlődni ami lehet nem fog összejönni. az emberek nem szeretik akik nem olyan mint az átlag, a tömeg. egyszerűbb dolgok miatt se fogadnak be más embereket. én azért elég nyitott vagyok de pl nekem is fura ha kép pasi csokolozik mert fura én se vagyok hozzászokva és az emberek a megszokott dolgokat szeretik általában. amúgy régebben hormon terápiára küldtek embereket, börtönbe zárták stb. ehhez képest örülhetsz h vmi pozitivat is mondjak:D
2015. szept. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Miért viselkednek így körülöttem az emberek?"

"Amióta tudják, hogy meleg vagyok, a legtöbb ismerősöm elkezdett kerülni"

itt a válasz, mert meleg vagy...


Sokan nem tudják ezt elfogadni.


Én pl elítélem a melegséget, betegségként tekintek rá, de ha valaki a 4 fal között éli ezt az nem zavar, de pl a kézen fogva sétálás is zavarna, nekem nem fér bele ez bocs...szerencsére a baráti körömben nincs meleg (vagy nem tudok róla). De ha kiderülne valakiről, akkor maga a viselkedése révén dönteném el, hogy tartom e vele a kapcsolatot továbbra is...


22F

2015. szept. 2. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!