Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » (Nőként) hogy ismerkedhetnék...

(Nőként) hogy ismerkedhetnék meg számomra szimpatikus nőkkel pl. a trolin?

Figyelt kérdés

Többször volt már, hogy valakit szívem szerint leszólítottam volna, de nem tudom, hogy fogjak neki. Az rosszul esne, ha bunkón reagálnának. (Pl. volt már, hogy csak a következő megállót szerettem volna megkérdezni, mert nem mondták be és ki se volt írva, mégis morogva elfordult az illető.. Mondjuk az egy alkesz fejű hapsi volt, nem csaj.)

Régebben gyakran megdícsértem pl. a hajszínét másoknak, de úgy látszik, túlságosan "elvárosiasodtam" és én is többnyire csak zenét hallgatok és elmerülök a gondolataimban.:)



2015. ápr. 16. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
A trolin barátkozás nekem elég meredek, én nem lennék bunkó, de nagyon nem tudnám hova tenni a dolgot, mármint a 3 megállós haverkodásból nem hiszem, hogy lesz facebook csere vagy bármi. Inkább járj el valahova edzeni vagy valami szakkörre, ott sokkal könnyebben ki tudsz indulni és már van is egy közös pont.
2015. ápr. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, egyetértek az 1-essel.

Ha engem leszólítanál, nem tudnám hova tenni a dolgot. Tök fura lenne... Azt hinném akarsz valamit, vagy csak szimplán kattant vagy. :)

2015. ápr. 16. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazad van és alapból nekem se a troli jut eszembe az ismerkedésről, csak pl. pont ma éreztem erős késztetést, hogy leszólítsak (egy konkrét) valakit. Persze máshol is volt már ilyen, pl. előző munkahelyemre bejött valaki, aki várta, hogy végezzen nálunk az anyukája, és addig tökjól elbeszélgettünk és mintha rajta is azt láttam volna, hogy szívesen folytatná, de rám vár a kezdeményezéssel. Én meg nem tudtam, mit mondjak, hagytam elmenni.:)

Ha mondjuk edzőteremben lennénk, akkor se tudnám.:) Látszik, hogy a barátnőim -egy kivétellel- iskolai barátságok..:D

Ha elmegyek vala

2015. ápr. 16. 15:07
 4/7 A kérdező kommentje:
(A végét véletlenül hagytam benne :))
2015. ápr. 16. 15:10
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát figyelj, ha veszel egy fitness bérletet jó eséllyel fogsz többször találkozni az adott emberekkel, mert valószínű a többi héten is pont akkor lesz jó nekik az időpont, pont azt az edzést akarják, stb. Kibeszélitek, hogy melyik edző mennyire szadista:D, hova járt előtte, stb. aztán szerintem adja magát, hogyha megvan a kémia jóban lesztek és beültök utána inni valamit vagy ilyesmi.
2015. ápr. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

2-es: :D Akkor jól sejtettem. Ezért nem szólítottam le még egy nőt sem. (a dícséretet leszámítva -de hát az kinek ne esne jól..)


Hát... Kár... Én örülnék, ha leszólítana egy másik csaj, de ez biztos nem látszik rajtam kívülről.. Mondjuk engem nem is zavarna a hátsó szándék.:P:D (már persze ha nem valami grupiba akarna beszervezni meg nem úgy nézne ki, mint aki minden nap leszólítgat másokat:))

2015. ápr. 16. 15:20
 7/7 A kérdező kommentje:
Ez jól hangzik!:D Már csak szerencse kell, hogy olyan helyre menjek, ahol nem műnők vannak, mert még a végén egy kedves mosoly miatt fejbedobnának light colával..:D
2015. ápr. 16. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!