Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hol ismerkedhetnék olyan...

Hol ismerkedhetnék olyan fiúkkal, akik tényleg bejönnek nekem?

Figyelt kérdés

Ismerkedni szeretnék olyan fiúkkal,akik tényleg bejönnek nekem (kb 18 éves,esetleg raszta,vagy hosszú hajú,kissé különc,gitáros/dobos...)De ilyen sracokat csak az utcán látok.Hol tudnék ismerkedni velük?Segítsetek!!!

17/L



2015. ápr. 5. 11:22
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Fesztiválon, koncerten, kocsmában. Ezek ilyen konkrét helyek, ha az utcán nem is szólítasz le ilyen embereket, ott semmiség. :P
2015. ápr. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Fú de felszínes vagy.
2015. ápr. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Typisch ungarische tiniribi.
2015. ápr. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%
Ez hülye?
2015. ápr. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ott kel elkezdeni, hogy megkérdezed magadtól mit is szeretek csinálni? Na ha megvan például, hogy lovagolni akkor elmész egy lovardába és ott lovagolsz magadnak aztán talán találsz ott egy fiút, vagy ha nem akkor véletlen 1x ellátogat oda a családjával és akkor össze ismerkedtek, dugtok egyet kettőt aztán összeházasodtok és happy end, vagy nem. [Still I rise]
2015. ápr. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Dobos vagyok, állok szolgálatodra :D
2015. ápr. 5. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem árulom el mert nekem is az ilyen fiúk jönnek be. 😜
2015. ápr. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
2015. ápr. 5. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az a probléma hogy az ilyen különc fiúknak általában a különc lányok jönnek beakik nem teljesen birkák😉
2020. márc. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!