Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A zsidókat miért utálják ennyien?

A zsidókat miért utálják ennyien?

Figyelt kérdés
Most a Palesztinokkal kapcsolatos dolgot leszámítva. Azt mondják náluk van minden pénz, de mégis hol? Mert nem látom, hogy Izrael milyen gazdag lenne. Akkor hol van az a sok pénz. Légyszi ne pocskondiázzátok őket, aki nem szereti, csak mondjátok el normálisan.
2015. ápr. 9. 18:17
 1/2 anonim ***** válasza:
28%
Főleg a kettős mércéjük miatt, de az üldözési mániájuk is roppant idegesítő, na meg a rengeteg szituációban bevetett holokauszt kártya.
2015. ápr. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

32 évig én sem értettem, mért utálják ennyien a zsidókat. Aztán pár napja volt egy személyes élményem, aminek kapcsán rájöttem.

Úgyhogy van igazság abban, amit az előttem író írt.

Természetesen nem lehet általánosítani, mert vannak rendes zsidók is, ilyet is ismerek. De sajnos sok rossz tulajdonság, köztük a mértéktelen kapzsiság amit mindennél, minden emberi tulajdonságnál jobban előtérbe tudnak helyezni. Az ilyeneket én sem szeretem, de emiatt nem utálom kompletten az egész népcsoportot, csak aki úgy viselkedik.

2015. máj. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!