Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan kezeljem a konfliktust?

Hogyan kezeljem a konfliktust?

Figyelt kérdés

Régebben mikor még kamasz voltam,rendszeresen dolgoztam egy kerékpár szervízben.


Hétvégékenként,nyaranként,suli előtt és után is néha helyette is oda jártam dolgozni.Az ott dolgozók kitanították a szakma csínyja binját,még néha a tulaj is tanítgatott.


Ezek után úgy gondolták,hogy iskola után majd náluk kezdek el dolgozni,nem így tettem,elkezdtem maszekolni,egy garázsban kezdtem el először javítgatni a kerékpárokat.


A városban egyre többen hozták hozzám javítani a kerékpárokat,lényegében vevőket és nem kevés pénzt vesztett a másik üzlet ahol kitanítottak.Olcsóbban és gyorsabban dolgozok mint ők.


Annyira elhidegült a kapcsolatom az ott dolgozókkal,de főleg a tulajjal,hogy az már tarthatatlan.Állandóan veszekszek Béla bával(ő másik hely tulajdonosa)fenyegetőzik,hogy bezáratja a "suffni szervízemet"ezek az ő szavai.Fel is jelentett már egyszer,hogy feketén számlát nemadva dolgozok(nemjött össze neki mindent rendben találtak az ellenőrök)Az autómat valakik véletlenül összekarcolták még a gumimat is kiszúrták.


Mit tehetek szerintetek ,hogy rendeződjön a kapcsolat?



2015. jan. 26. 20:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát aztán rendesen beleköptél a levesükbe... Nézd az ő szemszögöüket. Te örülnél neki fordított esetben? Sajnos nem tudsz mit csinálni? Vagy folytatod és maszekolsz, vagy felhagysz vele és leszállnak rólad. Túl sok választásod nincs. Manapság az országban nehéz megélni. És te pont az ő megélhetésükbe rondítottál bele. Csoda, hogy nem tűrik... Mindenesetre próbálj velük megegyezni. Amugy mért nem maradtál ott náluk?
2015. jan. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!