Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Azt mondják, járjak többet...

Azt mondják, járjak többet társaságba. De hogyan?

Figyelt kérdés

Én is érzem magam magányosnak néha, de csak kettesben szeretek lenni másokkal, már pár fős társaságban is kellemetlenül érzem magam. Olyankor csak álldogálok a társaság szélén, nem tudok hozzászólni a témához, észre sem veszik, amikor lelépek, sőt, van, hogy azt sem, hogy ott vagyok. Nem tudom, hogyan tudnék "társasági emberré" válni. Eddig csak az alkohol segített, de hosszú távon nem tartom ezt túl jó megoldásnak.

Néha érzem a szükségét másoknak, néha viszont idegesít, ha bárki is a közelemben van. Nem tudom, hogyan tudnék egyensúlyt teremteni.


2015. jan. 23. 15:15
 1/1 anonim válasza:
100%
Tudod, vannak olyan emberek, akiknek mindene a társaság, az, hogy negyvenen legyenek körülötte. Meg vannak olyan emberek, akiknek erre semmi szüksége. Nem feltétlenül kell ezt megváltoztatnod szerintem, főleg amiatt, mert írtad, hogy néha idegesít ha bárki is a közeledben van. Minden ember más, te ilyen vagy, gondolom amikor szükségét érzed másoknak, akkor van valaki akivel vagy és beszélgetsz..amikor meg nem vagy kíváncsi senkire, akkor meg nincs. Nincs ezzel semmi baj. Ha viszont mindenképpen "társasági emberré" szeretnél válni, akkor alakítsd úgy a dolgokat, hogy eleinte egy emberrel találkozz, aztán kettővel, majd hárommal, szoktasd hozzá magad.
2015. jan. 25. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!