Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Téged is fáraszt?

Téged is fáraszt?

Figyelt kérdés
Nagyon unom amikor a kérdésként regényt írnak!
2014. dec. 26. 00:45
 1/7 anonim ***** válasza:
ne olvasd el....esküszöm azt kívánom ez legyen a legnagyobb problémád az életben
2014. dec. 26. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Inkább legyen leírva hosszan és érthetően, mint röviden és értelmezhetetlenül. Én azt nem szeretem, mikor valaki ír egyetlen mondatot a szituáció felvázolásaként, gondosan ügyelve az írásjelek, nagybetűk és mondatbeli alanyok használatának teljes mellőzésére. Ezek után tanácsot kér, miközben azt sem tudjuk, miről van szó. Aki pedig tényleg segítséget vár és szeretné, ha a helyébe tudnánk képzelni magunkat, normálisan, részletesen kifejti a mondanivalóját. Nekem nincs ezzel semmi bajom, nem vagyok lusta végigolvasni. Talán ebből is látszik, hogy a kérdező komolyan foglalkozik a problémával, nem csak odabiggyeszt pár szót.

Bocsánat, ha a válaszom túl hosszúra sikeredett.

2014. dec. 26. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én kapásból átfutom és már le is jön miről van szó

elég az elejét és végét olvasni, meg a korosztályt


ha így kezdődik, apa alkoholista, bla bla bla

a vége hogy éljek így


válasz költözz el


szóval kb ezzel a módszerrel olvasom a hosszúakat

2014. dec. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, pont jellemző . válaszolóra is amit írtam :)

általában elöl-hátul a lényeg, a belseje csak kifejtés, tartalmi leírás, halandzsa :)

2014. dec. 26. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

*2.

"Inkább legyen leírva hosszan és érthetően, mint röviden és értelmezhetetlenül."

...

"Talán ebből is látszik, hogy a kérdező komolyan foglalkozik a problémával, nem csak odabiggyeszt pár szót."


:D

2014. dec. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*ja és általában ilyenkor a végével döntöm el, hogy foglalkozzam e a kérdéssel egyáltalán, hogy elolvassam e.
2014. dec. 26. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kis hajnali baglyok,ti sem tudtok aludni? Nemrég tettem fel a kérdést és lám 5db választ kaptam.
2014. dec. 26. 01:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!