Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek? Még nem készültem...

Mit tegyek? Még nem készültem fel ezekre a szavakra.

Figyelt kérdés

Fogyatékos vagyok. Annyit elárulok, hogy hallókészülékkel hallok. Még sose csúfolkodtak emiatt velem. Ma meg valamit bénán (mert mindent az eber nem tud tökéletesen) csináltam és az osztálytársam odavetett egy olyant , hogy "... Mint egy fogyatékos". Feszült lettem és visszakiabáltam, hogy talán azért mert az is vagyok. Erre csak röhögött.

Egész nap ezen rágódtam, de most megtőrt a jég és legyengűltem. Anyumékkal szokros a kapcsolatunk, de nem mondtam nekik, hogy ez történt. Járok pszichológushoz ( bocsánat, nem tudom, hogy kell leíni), de még nem juttunk el odáig, hogy ezt tudjam elviselni. És félek, hogy holnap megint fog önmagammal szembesíteni. Mit tegyek? Meég nem vagyok felkészülve. És lelkileg nagyon gyenge vagyok.

13/l

Kérlek segítsetek!


2014. dec. 11. 22:41
 1/10 A kérdező kommentje:

Ember*

Még*

Bocsánat.

2014. dec. 11. 22:42
 2/10 anonim ***** válasza:

Ezt csak poénból mondtàk, sokszor szoktàk a tizenévesek ezt a szót hasznàlni :) én még magamra is sokszor mondom hogy " úúristen, de fogyatékos vagyok"

ha meg szószerint akarod venni te akkor sem vagy fogyatékos, csak hallássérült, de szellemileg nem vagy fogyatékos!

20/L

2014. dec. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy szokták poénból is mondani, de azért megválogathatná a szavait. Főleg, mert én sem csúfolkodtam vele sose azért, mert pl. matekből minden évbe megbukott, holott én pl. Matekből a legjobbak közé tartozok.
2014. dec. 11. 23:24
 4/10 Firedoom ***** válasza:
Ha ezt igy vesszuk akkor minden szemuveges emberre ra lehetnd ezt mondani.
2014. dec. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

1. A pszichológust helyesen írtad, ügyes. :)

2. Nehogy úgy fogd fel, hogy fogyatékos vagy, ez még nem olyasmi, ami meggátolna abban, hogy teljes életet tudj élni. Biztos vagyok benne, hogy nem szó szerint gondolta osztálytársad amit mondott, te is írtad, hogy nem szoktak csúfolni. Kifejezetten értelmes lánynak tűnsz, ne hagyd, hogy az ilyesmik letörjenek :)

2014. dec. 11. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Azért egy hallókészülék miatt ne tekintsd már magad fogyatékosnak. Az a bajod, hogy te saját magadat tartod kevesebbnek! Nem szabad. Ugyan olyan értékü ember vagy, mint bárki más. Tudod, nem vagyunk egyformák.

Azért röhögött, mert bénáztál. Ez akárki mással is előfordul és mást is kiröhögnek miatta. Ez poén dolog. Tanulj meg ilyen esetben a saját bénaságodon a többiekkel nevetmi.

2014. dec. 11. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A legtöbb lapon, azt írja fogyatékos. Nem tudom mennyire volt poén, mert amikor kimondta, akkor mások eléggé komolyak voltak, és 100%, hogy hallották, mert elég hangosn mondta.

De minden esetre köszönöm a válaszokat!

2014. dec. 11. 23:49
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Neked sokkal hangosabban kellett volna röhögnöd rajta: "én vagyok fogyatékos, miközben téged meg névről ismer a város összes utóvizsgáztató bizottsága?" :D
2014. dec. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Kakaó39 ***** válasza:

ezt olvasd el. lehet hosszú, de megéri. a vége miatt is.

holnapmagazin.hu/proza.php?proza_id=17455#.VHBpVcflUh4


ne törődj ezzel. poén. :))

2014. dec. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Még csak beleolvastam a linkelt oldalba, de eddig teljesen magamat látom.

2014. dec. 12. 17:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!