Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mi a bajotok az internetes...

Mi a bajotok az internetes ismerkedéssel? Miért utáljátok?

Figyelt kérdés

Mert azt veszem észre elég kevés ember szeret interneten ismerkedni, és még ők is jó hamar megunják.

Azok válaszát várom akik nem szeretnek interneten ismerkedni.


2014. okt. 23. 13:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem utálom, de nem is célom. Párt már nem keresek, a barátkozás meg nálam nem úgy megy, hogy "Szia, van kedved beszélgetni?", hanem valakit megismerek, aztán szimpatikusak leszünk egymásnak, sokat beszélgetünk és így lassan kialakul a barátság. De én nem szeretem sok emberrel körülvenni magam, kevés barátom van, nem is keresgélek barátokat.

Én ezért nemigen ismerkedek interneten, meg úgy direkt sehol sem. Ha úgy adódik, hogy valakivel, akivel összehoz az élet, megtaláljuk a közös hangot, esetleg össze is barátkozunk. Ez nálam így működik.

2014. okt. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én azért nem szeretem, mert hiába beszélgetek valakivel, akit még esetleg nem is láttam, akarva-akaratlanul kialakul valamilyen kép bennem a másikról. És utána, mikor találkozunk, akkor nem szeretek csalódni. Erről meg nem a másik tehet, de így mindkettőnknek rossz lesz utána.


Élőben meg látom az összhatást (külső, hang, viselkedés) és így rögtön kapok egy benyomást.


Pedig hasznosnak találnám ezt az ismerkedési módot, mert így olyan emberek találhatnak egymásra, akik a való életben talán soha. Csak nekem valahogy nem jön be.


A leírtak a társkeresésre vonatkoztak.


Ha csak barátkozás, haverkodás a cél, akkor benne vagyok. Nincs megfelelési kényszer, és később aztán barátságból több is lehet...

2014. okt. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Csicsó dániel válasza:
36%
Szerintem jó dolog
2014. okt. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szemelytelen...
2014. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nem utálom, félek. Nem tudom ki van a másik oldalon.
2014. okt. 24. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mert mű... Hiába beszélek valakivel egész nap facen, a valóság teljesen más. Nem látod a reakcióit, a mozgasat. Azt hiszik az emberek, hogy a mimika meg a testvetestbeszed nem olyan fontos,de valaki meg abba szeret bele.
2014. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Az a helyzet hogy idegesítőek az oldalak is ahol regisztrálni lehet és senki nem mondd igazat. És nem ámítok senkit teszteltem a következő állításom igaz is: 34 emberből egysem küldött magáról képet. Mert nem a jól kinéző emberek regisztrálnak. Aki jól nézett ki (nem adonisz hanem egyszerűen igényes ) az megmondta hogy neki van barátnője... akkor minek van fent? A többiek akik nem küldtek képet valószínű a nem túl igényes kategóriába tartoznak... csalódtam hogy az arc nélküli jelentkezők akik kedvelték a kiírásaimat azok többet nem írtak rám miután volt pofám kérni róluk bármilyen infót, vagy megemlítettem a személyes találkozást. Vagy ugye a fényképet ami nálam azért fontos mert nem kell fogatlan vagy tróger vagy az ízlésemnek nem megfelelő ember... rengeteg rossz tapasztalatom volt ezzel kapcsolatban. A képek sokszor nem igaziak a kiírások nem komolyak hanem csak olyanok amik jól hangzanak... neten keresztül bármit meg lehet tenni... semmibe venni vagy fikázni a másikat bűntudat nélkül mert nincs meg a szemkontaktus... és még sorolhatnám
2014. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!