Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti szerettek másnál aludni...

Ti szerettek másnál aludni vendégségben?

Figyelt kérdés

Mondjuk barátnál, barátnönél?

Én nem szeretek, nagyon nehezen alszom el máshol.


2014. aug. 3. 09:25
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Én egyáltalán nem szeretek. Amikor már mindenki alszik, én még akkor is fönt vagyok.
2014. aug. 3. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
93%
Persze én szeretek mert hajléktalan vagyok!
2014. aug. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon nem szeretek. Főleg azért mert allergiás vagyok a tollpárnára, és ha valahol vendégségben az van, akkor nem kapok levegőt.
2014. aug. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Senki nem szeret másnál aludni, ha van otthona! Aki azt mondja, hogy igen, az sem az "alvás" részét érti alatta, de bárhol könnyedén elalszik, mint én is. Bárhol, bármikor, akár állva is munka közben, de legjobb otthon!
2014. aug. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%

Jaj, én nem, pedig évekig át kellett mennem a barátnőmhöz aludni, mert az olyan "csajos" meg "ne legyek már ilyen".

Én korán kelő vagyok, ő sokáig alszik, egy vécéjük volt, az is a földszinten, a szülei hálószobája mellett (amin nincs ajtó) szóval le se mehettem, ne zavarjak. Nem tudok elaludni se igazán, sokszor felébredek az ismeretlen zajokra is.

Nem, ez nekem nem az én világom.

2014. aug. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én :D Imádok máshol aludni ami nem otthon.

Bár lehet azért mert amúgyis koleszos vagyok és leginkább akkor alszok barátnőknél ha party van.

2014. aug. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én csak egy dolog miatt nem szeretek. Mert ha én éjszaka felébredek (ami szinte mindig előfordul), egyből mennem kell WC-re. És az éjszaka közepén vendégségben lehúzni a WC-t, hogy mindenki felébredjen...kínos...:D
2014. aug. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Megértelek titeket, régen én se tudtam soha elaludni idegen környezetben, emberek között (sőt néha otthon se), mára viszont ez megváltozott. Jobban alszom bárhol máshol, mint "otthon", és örülök, ha mellettem vannak a barátaim is, valahogy biztonságban érzem magam. :)
2014. aug. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nem mondom, hogy utálom, de sokkal kipihentebben alszom itthon. Jellemző, hogy ha vendégségben alszom, akkor korán felébredek.


Mondjuk szerintem az is bejátszik, hogy milyen viszonyban vagy a házban lévőkkel. Pl. ha havernál alszok, akkor nyilván a szüleivel nem vagyok puszi-pacsi viszonyban, ott tényleg kínos éjjel kimenni a WC-re, vagy inni egy pohár vizet... (bár ismertem olyanokat is, akiknél ezt sem éreztem gáznak, annyira természetesek és kedvesek voltak).


De pl. ha valamelyik rokonnál alszom, vendégszobában, ilyesmi, akkor az már inkább szállodás, mint pecózás feeling, akkor jobban tudok aludni.

2014. aug. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Aludni otthon a legjobb. Ha előtte van buli akkor persze szeretek :D
2014. aug. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!