Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mennyire tartana butának, ha...

Mennyire tartana butának, ha ezt írnám neki?

Figyelt kérdés
Van Facebookon egy ismerősöm, 21 éves srác. Elég értelmesnek tűnik, mármint azok alapján, amiket megoszt. Idézeteket, meg képeket, de nem azokat a tipikus elcseszett baromságokat. Szóval érdekes embernek tűnik. Szereti a kutyákat, hisz az őszinte szeretetben, tiszteli a katonákat és hasonlók (mondom, én ezt tudtam leszűrni ezekből). Szeretném megismerni. Semmi komoly, csak egy értelmes emberrel néha beszélgetni komolyabb dolgokról, nem mint a többiekkel a "szia, mizu?" baromságok... Menyire tartana butának, ha így ehhez hasonló szöveggel írnék rá? :D Tudom, ez fura, de ezen már régóta agyalok. Mit gondoltok?
2014. máj. 29. 08:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát egy 80%-ig azt mondom lehet, hogy így van.
2014. máj. 29. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ha valóban értelmes akkor szerintem nem tartana butának.Te hány éves vagy?, és mit értesz komolyabb dolgokon?
2014. máj. 29. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bukor Peti ***** válasza:
tuti nem fog butának tartani :-)
2014. máj. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!