Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Fiúk! Szerintetek az, ha egy...

Fiúk! Szerintetek az, ha egy lány cigizik, és alkalmanként berúg az menő, vagy gáz?

Figyelt kérdés

2014. febr. 6. 13:44
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Tiniként lehet, hogy menő, de érett nőként visszataszító.
2014. febr. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

gáz


17/F

2014. febr. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Hát menőnek nem menő az biztos. Gáznak se mondanám, inkább a "kit érdekel?" kategória.
2014. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy reszeg nonel nincs ocsmanyam latvany. Vannak olyanok akik meg dicsekednek is h hogy be volt allva hetvegen...de ezt csak ok gondoljak buszkesegnek. A valosagban ez nem igy van
2014. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nálam semmi esélye. Amúgy leszarom.
2014. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
A cigi egyenesen undorító, nálam labdába sem rúghat, aki cigizik, a berúgáson pedig attól függ, hogy mit értesz: ha mértéktartó iszogatás következménye, azaz, csak becsiccsent, hogy így fogalmazzak, azzal nincs probléma, de ha kb. öntudatlan, azt se tudja és jelen pillanatban nem is érdekli, hogy mit csinál, vagy mi történik vele, hát annál kiábrándítóbb dolog nincs.
2014. febr. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nemtől függetlenül egyiket sem tartom menőnek. Időnként egy kis italozás még elmegy, de a manapság divatos "leiszom magam úgy, hogy arra sem emlékszem, ki d*gott meg" stílus nagyon gáz.
2014. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon tud érdekelni,az ilyenekkel nem foglalkozok.
2014. febr. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
gáz
2014. febr. 6. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Igazából én sosem értettem, hogy a cigizésben mi a jó. Mondom ezt úgy, hogy előfordult már, hogy elszívtam egy-egy szálat, de nem láttam meg benne, hogy miért jó. Ettől függetlenül, nem tartom gusztustalan bűnös ronda dolognak azt, ha valaki dohányzik. Az alkoholizálással meg úgy vagyok, hogy amíg az ember tudja, hogy hol a határ alkalmi iszogatás, és alkoholizmus között, addig nincs gond vele.

Innentől kezdve menőnek, vagy gáznak ítélni ezeket a dolgokat értelmetlen.

2014. febr. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!