Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mit csináljak hogy olyan...

Mit csináljak hogy olyan legyek mint ők?

Figyelt kérdés
Tehát 9.-es vagyok egy gimiben. Az osztálytársaim egy része mindenkiit ismer az iskolából /nagyobbakat/ és őket is ismerik szeretik. Együtt mennek ide-oda bárba kávézni bulizni. Engem meg pár barátnőmet ugye nem hívnak, mivel mi nem igazán szoktunk velük lenni. A barátnőimmel nagyon jóban vagyok, de hát én a nagyobbakkal/évfolyamtársaimmal is nagyon szeretnék jobban lenni. Nem értem hogy csinálják hogy csak pár hónapja van suli de mégis mindenkivel jóban vannak mindenkit ismernek. Mit csináljak hogy közéjük tartozzak?

2013. nov. 19. 21:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
sose lesz egyediséged,ha másokhoz akarsz húzni,beilleszkedni..ha öregebb leszel rájössz,hogy totál baromság :)
2013. nov. 19. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
igaza van az elsőnek! ne akarj közéjük tartozni... vannak nagyon jó barátnőid.. hidd el ez sokkal jobb dolog mint "nagyokkal" barátkozni... sokkal őszintébb barátság az ilyen mint feltűnősködni hogy szóba álljanak veled... ők nem barátnők lennének... menjetek ti külön a barátnőiddel kávézni :)
2013. nov. 19. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne akarj másra hasonlítani. Pláne ne akarj megfelelni senkinek. Egy ember sem egyforma. Ha közéjük szeretnél tartozni akkor ne változz meg ha nem beszélgessetek minél többet.
2013. nov. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Hát köszönöm a válaszokat. Talán igazatok van. Szerintem megfogadom a tanácsotok és maradok a mostani barátnőimmel. :)
2013. nov. 19. 21:22
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minsig vannak ilyenek, akik mindenkiről tudnak mindent már az első nap. Úgy hívják őket: sz*rkeverők. És úgy az utolsó év végéig ennek megfelelően is viselkednek. Ne akarj közéjük tartozni, hidd el, te jársz jobban!!!
2013. nov. 19. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
54%
A válaszolóknak igaza van,amennyiben te a menőség,népszerűség miatt akarsz velük barátkozni.Viszont hogyha azért,mert szimpik neked,akkor azt ajánlom,hogy próbálj velük szóba állni!Biztos hogy a többi osztálytársad sem csak úgy hirtelen barátságot kötött velük.
2013. nov. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Ha oda való lennél akkor nyilván már velük lógnál.
2013. nov. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi :DDD
2013. nov. 19. 21:53
 9/9 gungasam ***** válasza:
Egyáltalán nem is tuti, hogy a fent nevezett s...rkeverők mindenkivel jóban vannak, ezt inkább csak ők játszák meg. Aki közéjük akar tartozni annak ugyan olyan felszínes ismeretségeket kell ápolnia a fél világgal, ami sok lekötöttséggel jár de semmi "töltése" nincs.Azonkívül ki van téve a s..rkeverés negatív eredményeinek is, ellenségeket is lehet így szerezni.
2013. dec. 9. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!