Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mely népek utálják a magyarokat?

Mely népek utálják a magyarokat?

Figyelt kérdés

2014. jan. 25. 19:44
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%

Kint dolgoztam egy olyan társaságnál, ahol majd' száz féle nép dolgozott együtt.

Nagyon jó bará

2014. jan. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%

Kint dolgoztam egy olyan társaságnál, ahol majd' száz féle nép dolgozott együtt.

Nagyon jó barátaim voltak románok is, szerbek is, horvátok, bulgárok, ukránok, fehéroroszok, indonézek, fülöp-szk-iek. Mind-mind hasonló társadalmi problémákkal.

Egy voltam közülük, és ma is így van.


Nem utáltuk egymást azért, ki honnan jött.


Mindenki egy osztály tagja.


Akik románként, magyarként, németként, oroszként szlovákként utálnak egy másik nép másik tagját, azok a kis kopasz fényes fejű, nagy büszke "nemzeti érzelmű" egyedek.


Nem szabad belőlük általánosítani egy teljes népcsoportra, mert ezekből lesz később népirtás, lásd most Közép-Afrikában.


Aki másokat származás miatt utál, azt - épp ezért - az egészséges közösség a helyén kell kezelje, úgy, ahogy a nácikat kell.

Országra való tekintet nélkül meg kell adni Nekik, ami jár.


Ki kell őket vetni a közösségi döntésekből.


És így nem áll fenn a veszélye annak, hogy az ilyen emberek - aljas előítéleteiket hivatalos politikai formába öntve - megszerezzék a hatalmat egy nép felett, és népek közti háborút szítsanak!


Szép napot!

2014. jan. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
a cigányok
2014. jan. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%

eddig azt hittem, hogy a szlovák, de utóbbi 2 látogatásom során nem történt semmi atrocitás. ettől persze a többség nem komál minket szerintem, a már leírt okok miatt.

egyébként a román, szerb és a cigány biztos. az osztrákok csak lenéznek minket úgy hallottam. a horvátok, ukránok olaszokról nem hallottam, hogy bármi bajuk lenne velünk.

2014. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Ismeretlen!

Mindenki csak a sajàt tapasztalatàròl ìrhat,de àltalàban a szomszèdos nèpek kozott szokott ellentèt feszulni, "rossz szomszèdsàg torok àtok" (bocsànat az èkezetek hiànyàèrt, kulfoldrol ìrok, nincs magyar billentyuzetem) Sajàt megfigyelèsem egybecseng ezzel a fent idèzett mondàssal, pl. az olaszok a franciàkkal nincsenek jòban, èrdekes, nem? A vilàgban rengeteg a szenvedès, az egyik ilyen a nazionalizmus okozta szenvedès, ha foglalkoztat a kèrdès ès belegondolsz ez csak egy mentàlis èpìtmèny ès csak onerosìtèsre szolgàl, ugyanùgy, ha pèldàul te utàlsz màsokat, vagy leszòlod oket, ezzel a te ènedet pròbàlod erosìteni nem tudatosan. Nagyon fontos, hogy kilèpjunk ebbol a korbol ès tudatosìtsuk magunkban gondolatainkat, azt, hogy mikor okozunk màsnak szenvedèst. Ha vàgysz valamire, pèldàul szeretetre, megèrtèsre, akkor kapod meg, ha eloszor Te adod azt màsnak. Javaslatom, kezd el szeretni, megèrteni a tobbieket, akkor ok is szeretnek ès megèrtenek majd. A te èletedben, a koreidben tudsz ìgy èlni. Szabaddà vàlsz, nem kotod ossze magad utàlatod tàrgyàval, mert nem lesz kit utàlni. A politikànak is jobb lenne ezt az utat kovetni, ès vègre kilèpni a trianoni szenvedèst generàlò ismètelgetèsbol.De ezzel sok ember figyelmèt le lehet kotni, addig nem foglalkoznak fontos dolgokkal a sajàt èletukben ès az orszàg èletèben. Meg lehet vele tolteni a hìradàsokat is. Bocsi, sokat ìrtam, Minden jòt Neked, Veronika

2014. jan. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
kedves előző: a nacionalizmus nem egyenlő azzal, hogy gyűlölöd a szomszédaidat; az a sovinizmus, ami kizárja egymást. a nacionalizmus egészséges szinten előbbre (és nem többre) tartja a saját országát, mint a másikét. ahogy te is előbbre tartod a saját családod a másikénál; de ettől még nem utálod. szerintem az országok egymás iránti gyűlöletét inkább valami történelmi eseménnyel lehet magyarázni, pl.: Trianon.
2014. jan. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 Juliusz48 ***** válasza:
84%
Népek közül egyik sem. Vannak emberek és politikusok akik valamilyen hasznot remélnek az ellenségeskedésből, de őket nem nevezném népnek.
2014. jan. 31. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 balkalolka ***** válasza:
100%

"Mely népek utálják a magyarokat?"

Sok évet dolgoztam külföldön és mindig azt tapasztaltam hogy legjobban a magyarok utálják egymást. Más népek fiai-lányai véd- és dacszövetséget kötnek egymással a mindenkivel szemben, a magyar ezzel szemben legszívesebben a másik magyar torkára lép amint teheti, ez különösen igaz volt pl. Londonra.


Eddig egyetlen külföldivel hozott össze a sors munkakapcsolatban aki azért próbált kicseszni velem mert magyar vagyok, egy szlovák srác volt. De pl. román kollégákkal jól kijöttem, igaz hogy nem is volt téma Erdély meg Románia.

2014. febr. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Romák, románok, romániai magyarok (főleg a székelyek). És legfőképpen a magyarok: egyik magyar irigyli, kicsinálja, becsapja, meglopja, megbetegíti, tönkreteszi a másik magyart.
2014. febr. 10. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:
100%
a románok egy része, a szlovákok 85-90%a,a szerbek se szeretnek minket,ez leginkább történelemtől függ
2015. máj. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!