Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogyan csinálják az emberek?

Hogyan csinálják az emberek?

Figyelt kérdés
A saját bőrömön tapasztalatom meg,hogy hiába dolgozok nem jutok előrébb vele,max van egy kis pénzem erre arra.más ismerőseim meg egyre többre viszik,akiket gyerekkorom óta ismerek,nyaralnak kocsit vesznek jól élnek,és nem értem hogyan miközben nem okosabbak vagy szorgalmasabbak nálam,tudom mert ismerem őket.
2014. jan. 22. 22:49
 1/4 anonim ***** válasza:
programozó vagyok :D
2014. jan. 22. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
72%

Az egésznek a kulcsa annyi hogy mennyit tudsz félretenni, élhetsz egyedül albérletben, vagy szülőkkel úgy hogy egy forintot nem kell leadnod, a lényeg a spórolás. Ha keresel 120-at abból mindet magadra költheted akkor máris ott vagy hogy jól állsz anyagilag, ha viszont ennyi pénzből kell bérleti díjat, kaját állni az már neccesebb, és még nem beszéltünk hobbiról ha van.

Én mindig elteszem a fizetésem mert nem kérnek belőle itthon, tehát nekem is lehetne nyaralás kocsi, de ezek nem érdekelnek, fontosabb az edzés pl

Kocsira apránként kell gyűjteni, vagy szokás még hitelre ami butaság.

21/F

2014. jan. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát fontos ám a kezdés is,mert van aki apucitól,anyucitól házat és autót kap -és van aki úgy gülizi össze a párjával együtt-esetleg hitelük is van,meg munkahelytől,pozíciótól is függ.Azután van aki nem vállal gyereket,másnak meg van 3-4. Aki egyedülállóként nem jön ki a pénzéből vagy keveset keres,vagy nagyok a vágyai.
2014. jan. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Nem mások életével kellene foglalkoznod, meg irigykedned, hanem a sajátoddal! Talán akkor többre vinnéd!
2014. jan. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!