Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért van az, hogy bárhova...

Miért van az, hogy bárhova megyek, kirakatban, tükörben magam nézem? Szeretem ha egy ruha jól feszül rajtam, és utcán is megnézem jól áll-e? Önimádó lennék?

Figyelt kérdés

Szeretem a testem, volt már kapcsolatom, de jobban szeretem magam kényeztetni.Tükör előtt bepróbálok néhány mozdulatot, vagy beszédet, ha megyek valahova.Szeretek megjelenni, ha beállítok valahova.Ha veszek ruhát olyat veszek, ami nagyon passzentos, tükrözze az alakomat.Kocsiban az a jó, amiben megnéznek, most ne fekete nagy autóra gondoljatok, inkább egy peugeot rcz-re.

Ki van így ezzel?



2013. nov. 27. 17:34
 1/8 anonim ***** válasza:
39%
Mindig is írtóztam az efféle buzerátoroktól mint te is vagy :D
2013. nov. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem kicsit lehet önimádó vagy.de ha emellett megpróbálsz emberileg jó lenni,akkor még elviselhető.
2013. nov. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
73%

Vannak nárcisztikus hajlamaid, és az önbizalmad sem épp kicsi, szereted a feltűnést, az tény...

De ahhoz hogy ne utáljon meg a környezeted, ahhoz emberileg is jónak kell lenned.

Ne csak magaddal törődj, hanem másokkal is és akk nem lesz baj.


(jó neked h meg vagy elégedve magaddal...)

2013. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

sok ember magába fordul én nem vagyok ilyen.próbálok kedves lenni, mosolyogni, persze van h nekem sem megy.

de ha megyek valahova, szeretek felöltözni szépen, hogy mások azt lássák, ez igen de irigylem h ilyen ruhában van, ilyen teste van, és ilyen jól áll rajta a ruha.

néha pózolok az edzőteremben is, nem értem mások, mint pl itt az első válaszíró, ez miért fáj?

2013. nov. 27. 17:53
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Mert kisgyerek korodban nem kaptál elég szeretetet és bátorítást.Én is ilyen vagyok.Én is edzek és képes vagyok percekig nézegetni az izmaimat a tükörben, feszengeni mint egy rossz buzeráns.Undorítónak tartom de nem tudok mit tenni ellene.
2013. nov. 27. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

5ös!


akkor üdv, sorstárs:)

2013. nov. 27. 21:15
 7/8 walk w1th mee ***** válasza:
50%
üdv haver..én is ilyen vagyok,éppenséggel nem gyúrok,de régebb én se voltam az a kitűnő tipus..igyekszek/szeretek jól öltözködni jól kinézni,és tetszeni másoknak:)
2013. dec. 1. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
36%

én is ilyen vagyok, bár én a szépségemmel nem tudok betelni, nagyon jó alakom van, és szép arcom. Magas és vékony vagyok. De nem lehet mit tenni, ha valakit a szépséggel áldott meg a sors, most rejtsük véka alá? Aki meg csúnyának látja magát, az is egész nap azt nézi, és sokat gondol rá. Tudom nagyképűségnek hangzik, de most mit tegyünk?

Egyébként ennek biztos lelki oka van, ahogy irták feljebb. Már úgy értem hogy az ember magát kezdi el szeretni, ha ő hiányolt valami szeretetet gyerek korában.

Én is azzal kompenzálom ezt a nárcisztikus hajlamomat, hogy másokkal nagyon jó próbálok lenni, és figyelni másokra. És már nem csinálok problémát abból hogy nárcisztikus vagyok, mert tudom hogy ennek lelki oka van. Meg úgy vagyok vele, hogy nekem legalább ennyi adatott, hogy szép vagyok, akkor ennek örülni kell, másom nincsen. Aki meg lenéz ezért, az többnyire irigykedik.

2014. jan. 9. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!