Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem tudom mi lenne a helyes...

Nem tudom mi lenne a helyes ebben az esetben? Mit csináljak elmondjam az igazat?

Figyelt kérdés
Van egy ismerősünk, akitől folyamatosan rendszeresen vásárolunk( lomis) kedves, aranyos velünk, vagy egy felesége ő is kedves, aranyos, de mindent ránk ken, és megkér minket, hogy falazzunk a férje előtt, Nagyértékű dolgokban, pl: , hogy hitelre vittük ezt azt amit ő másnak eladott , közben ő elveszítette vagy elköltötte a pénzt, és megkér, hogy falazzunk, de volt olyan hogy még 3 hónap múlva sem adta oda a férjének az árát, ez nagyon kellemetlen nekünk, mert több ilyen van, volt olyan, hogy a gyerekei összetörtek egy nagy értékű főzőlapot,és ránk kente, hogy mi vettük meg, pedig nem. Nagyon sok ilyet feltudnék sorolni, kértem már, hogy hagyjon ki minket ilyenekből, de nem használ, tovább belekever dolgokba. Nagyon zavar és kellemetlen a férje előtt. Mit tegyek elmondjam a férjének, és ha igen hogyan?

2013. nov. 16. 15:35
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én azt tenném, hogy ha ezután vásároltok tőlük, mindig a férjének fizessétek ki. Így nem tud a felesége mást mondani. Ha mégis megteszi,az már az ő baja lesz.
2013. nov. 16. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mindig a férjnek fizetünk, de ő hét közben mikor a férje kint van külföldön akkor kever minket is bele, hogy például ott voltunk és elvittünk egy mosógépet, mosogatógépet, tűzhelyet szárítógépet hitelbe, közben ott sem voltunk, a férjének meg azt mondja majd hozzák az árát.
2013. nov. 16. 15:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyszerű. Legközelebb, ha mentek tegyetek úgy, mintha az asszony hazugságairól nem tudnátok. Kezdjetek el beszélni valamiről, hogy Ó mikor utóbb voltunk miért nem volt ilyen stb stb. Derüljön ki a fickónak, hogy utoljára is nála vásároltatok.
2013. nov. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mondd el az igazat mielőbb, mert ha egyszer bedühödik az illető és lekever egy pofont, vagy rádküldi a rendőrséget/egy haverját, csak mert azt hiszi, hogy százezrekkel tartoztok már neki, akkor már hiába kezdenéd el magyarázni, hogy az nem is úgy van... Most tisztázd, amíg módodban áll békés hangnemben elmondani az igazságot.
2013. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!