Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti várjátok? Szerintem olyan...

Ti várjátok? Szerintem olyan szép és békés.

Figyelt kérdés

Várom a telet:D Tudom aki nem szereti annak a trutyi, hideg,latyak , rossz utak jutnak eszébe..de olyan szép fehér tud lenni minden mikor havazik.Vagy az első hó.:o :D

És a Karácsony , vagy már a Mikulás környéke, ünnepi hangulat, ég a tűz a gázkazánban xddd. Én most így hirtelen annyira várom:o :D


2013. aug. 26. 10:56
 1/8 anonim ***** válasza:

Úgyis megint késni fog...szóval majd márciuban ha esik a hó.

És én nem várom mert csak kínlódás a sok öltözködés ha kimész beengedni valakit az vagy 10 perc,sokkal többet kell takarítani,a fűtésről nem is beszélve.

Karácsonytól meg rosszul vagyok-

2013. aug. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én várom imádom a telet, de néha már sok is (márciusi havazás)
2013. aug. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
úúú én is várom :)) foleg mert akkor mehetek síelni, itt országon belul is :)
2013. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Minden évszakban van valami jó és rossz is.:D nyarat azért nem szeretem, mert nem bírom a meleget, de ott a fesztiválszezon és ugye nincs suli. Ősszel imádom a faleveleket, de mással nem nagyon vagyok kibékülve. Kedvenc évszakom a tavasz. Második helyen áll a tél. Én szeretem a havat. 16 éves létemre is kimegyek hógolyózni meg szánkózni.:D Karácsony nem tartozik a kedvenc ünnepeim közé, de annyira jó amikor ki vannak világítva az utcák.Tényleg békés. És még ott van a szilveszter is. Mindent összevetve én már várom.:D
2013. aug. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát. Én csak azért szeretem a telet, mert akkor a meleg takaróba bújhatok, és nem fogok izzadni. >_< Az ünnepek is jók, de amúgy nem egy kedvenc évszakom. Az ősz a kedvencem, azt hiszem. :)
2013. aug. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen a kivilágítások..maga a hangulat.. forró kakaó:D

Ősz sem rossz, mert pl még szeptemberben egészen meleg van , de már nem az a kánikula, utána meg esős, de az is jó tud lenni..kivéve ha nem hetekig zuhog.:D

2013. aug. 26. 12:00
 7/8 anonim ***** válasza:

Én az őszt és a tavaszt imádom, a telet és a nyarat nem, de találok azokban is szépet, csak összességében véve túl sok a kényelmetlen tényező velük kapcsolatban.


Egyrészt gyönyörűnek tartom a havas tájat (de csak este/éjszaka, mert a téli nappali mosogatólé-színű eget nem kedvelem), a meghitt karcsonyias hangulatot, a fényeket, és annak ellenére, hogy az ónos esőt utálom, gyönyörű tud lenni amikor jégpáncél borítja be a fák ágait, olyan, mint egy mesebeli kristályerdő. :) Szeretem a tél-illatot (azt a közelgő teles ónosat, hóillatot, és a jellegzetes télünnepi illatokat is - sült gesztenye, fahéj, narancs, sült alma és szegfűszeg). Szeretem a kirakott madárnasikra gyűlő cinegéket, a károgó, mókásan lépkedő téli varjakat is. Szeretem, hogy korán sötétedik. Szeretem, hogy a benti növényeink nagyrésze pont télen virágzik a legszebben. Ja és nagy pozitívum hogy nem zsonganak mindenhol a rovarok.


Viszont utálom a hideget (nagyon fázós vagyok), nem szeretem hogy egy csomó réteg ruhát magamra kell venni ami megnehezíti a mozgásom, és még azokban is fázok, nem szeretem, hogy végig betegeskedem a fél telet valami gyulladásos nyavalya miatt, utálok havat lapátolni, lépcsőt felsózni, eltaknyolni a síkos úton, csupa latyak lenni, botladozni a hóban, folyton levakargatni a kocsit a jégtől és kiásni a hóból ami köréesett, hogy egyfolytában álmos vagyok (szerintem valami részem téli álmot akar aludni, mint a mackók), hiányoznak a sünik, a békák, a denevérek, a fecskék és a gólyák, a kinti nem örökzöld növények zöldje.


Szóval azt hiszem a hátrányok többen vannak, mint az előnyök, de azért az előnyöket is értékelem.

2013. aug. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat .:D

utolsó szépen összefoglaltad. Az előnyöket olvasvaa *.*

A hátrányok ..hát a kocsimosós rész engem nem érint, de a csúszkálást én sem díjazom.:D

A betegség rész meg hááát.. nyár van és 3 hete hogy beteg vagyok.:S úgyhogy..:/

2013. aug. 26. 15:36

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!