Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ti féltek akkor, mikor beszól...

Ti féltek akkor, mikor beszól nektek egy cigány?

Figyelt kérdés
Vagy már történt veletek durvább is? Én személy szerint eléggé beparázok, mikor beszól nekem egy. :S Hálisten eddig nem történt durvább, de általában ezeknek csak a szájuk nagy?

2013. aug. 11. 21:40
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Rám néznek már akkor félek ha többen vannak

17f

2013. aug. 11. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
egy kicsit én is parázok tőlük..
2013. aug. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
attól függ a sulinkban is van cigány és ha beszól akk én is neki általában de ha egy 100kg cigány szól be akk nagyon beparázok
2013. aug. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer féltem tényleg amikor én barom végig mentem a cigánysoron ahol előzőleg sose jártam, az üvöltő hangra kijöttek azt lesték hogy ki lehet az, pont pirosat kaptam a ház sarkánál ahol befordultam, a kölykök meg jöttek utánam nézni hogy fogok menni majd, megijedtem hogy kiszedik alólam a motort vagy leütnek

Csak az értéke miatt voltam beszarva, ha gyalogosan megyek valahova akkor nem tulajdonítok nagy dolgot a szavuknak

27/F

2013. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
91%
Na ezt most fejezzük be!Az a gond itt Magyarországon hogy mi egymás ellen vagyunk,senki nem törődik senkivel szinte,a cigányok meg attól hogy nem vehetők emberszámba legalább összetartanak,így elhiszem ha keménykednek mindenkivel,mert megtehetik.Mi miért nem csináljuk ezt?Ha összefognánk már rég nem itt tartanánk szerintem. Többen vagyunk mint ők. (még)
2013. aug. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem régen nagyon sok rossz tapasztalatom volt velük, ezért én ha valahol cigányt látok, akkor elhúzok a francba, a busz, vagy hév, vagy villamos másik végébe. Ha meg csapatban látom őket valahol, akkor inkább elmenekülök jó messzire, vagy megyek más úton. Egyszer volt olyan is, hogy teljesen egyedül kellett várnom egy buszpályaudvaron 3 órát, ami arról híres, hogy tele van cigánnyal. Én bemenekültem az ott lévő Spárba és ott vártam meg a buszt. Ennyi, nem kockáztatok. Egy életre elég volt belőlük. Remélem, egyszer véget vetnek a cigányok rémuralmának.
2013. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Kedves WRXSTI!

Szerintem pont ezért nem, mert átlagban félünk tőlük, így ezt a pár kommentet nézve, mivel már a csapból is az folyik, hogy így öltek, meg úgy öltek stb...Ha összefognánk, tényleg fordulna a kocka, de szerintem a legtöbb ember nem mer kockáztatni. Persze náluk is vannak kivételek, most nem is róluk van szó.

2013. aug. 11. 22:04
 8/16 anonim ***** válasza:
89%
Nem! Mert kapásból szájba vágom!
2013. aug. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
40%
Kedves válaszolók!Tanács:soha ne kössetek bele egy c*gányba és vigyázzatok velük!
2013. aug. 11. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Én visszaszólok nekik általában,de sosem az van hogy egyedül jönnek,mert úgy ők is félnek.Ha már 2-en vannak úgy érzik övék a világ.
2013. aug. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!