Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy védekezzek a zaklatások...

Hogy védekezzek a zaklatások ellen?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok és eléggé nőies.az utcán is leszolnak hogy fiu vagyok e vagy lány.Ez igazábol nem zavar sőt dicséret.De a suliba elég sokat piszkáltak ,el is terjedt a hir hogy meleg vagyok .Most egy másik osztályba iratkoztam át lehet hogy jobb lessz de szerintem csak rosszabb.Csak fiuk vannak az osztályban.Ha megint elkezdenek verni meg piszkálni én nem tudom mit csináljak.Hogyan védekezzek?ha visszaszolók megvernek..

(Negatív komikat nem kérek)


2013. júl. 23. 23:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
28%
Ne nézz ki csajosan. Problem solved.
2013. júl. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
nem tehetek ellene. az arcom is nőies,hiába van rövid hajam és járok fiu ruhába igy is leszolnak.egyébként meg szeretek igy ki nézni
2013. júl. 23. 23:22
 3/15 anonim ***** válasza:
59%
Öltözködj normálisan, vágass normális hajat és akkor nemfognak piszkálni. Egyébként azt nem értem hogy mi benne neked a dicséret, hogy megkérdezik fiú vagy e vagy lány. Utána meg panaszkodsz hogy elterjesztették, hogy meleg vagy. Most akkor mi is a helyzet?
2013. júl. 23. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
mert szeretek lányosan kinézni,igy érzem jol magam és nem azzal van a baj hogy leszolnak,hanem már vernek meg megaláznak
2013. júl. 23. 23:25
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Szóval panaszkodsz hogy lányosan nézel ki de utána mondod hogy szeretsz így kinézni. Szerintem iskolában stb nem kéne lányosan kinézned, ez ellen azért tudsz tenni bármennyire is lányos arcod van. Csak így tudod sajnos elkerülni.
2013. júl. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
nem azért panaszkodom mert lányos vagyok hanem ezért mert zaklatnak
2013. júl. 23. 23:37
 7/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem neki kéne változtatni, hanem a sok gyökérnek, aki megveri! Komolyan szánalmas, hogy az emberek kinézet alapján bántanak valakit és sok mindent megengednek maguknak. Sajnos ez ellen nem tudsz mit tenni. Nyomorék emberek mindig is lesznek, akik ebben élik ki magukat, mert amúgy egy nagy semmit érnek.
2013. júl. 23. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
hát igen. én biztos hogy nem fogok megváltozni.változzanak meg ők,ha itt is bántanak inkább otthagyom a sulit és beállok dolgozni
2013. júl. 23. 23:44
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Én nem is állítottam hogy a kérdező akkor probléma lenne. Például ha az én osztályomba járna olyan aki lányos fiú, akár homokos is lehet engem nem érdekel, a lényeg hogy nem basztatnám engem csak szimplán nem érdekelne. DE én azért írtam hogy változtasson a kinézetén mert sokan nem így gondolkodnak mint én és piszkálják, megverik stb mert degeneráltak szegények. Ezért írtam hogy szerintem muszáj lenne alkalmazkodni a kérdezőnek is ha nem akarja hogy ez legyen.
2013. júl. 23. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Persze ez tény, hogy ők nem fognak, vagy majd lesznek mások, akik piszkálják. Ez az élet minden területén előfordul sajnos.

Egyébként nekem volt gimiben egy meleg osztálytársam. Senki nem bántotta, a srác is jó fej volt. Sok barátja is van, igaz többségben lányok, de akkor is. Úgyhogy nem is értem ezt a hozzáállást.

2013. júl. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!