Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy védekezzek a fertőzések...

Hogy védekezzek a fertőzések ellen?

Figyelt kérdés
Nemsokára párommal elutazunk egy wellness hétvégére. Ebben a csomagban szerepel egy olyan, hogy romantikus 1 órás privát jakuzzi használat. :) Na már most a kérdésem arra irányulna, hogy rajtunk kívül gondolom még jó pár szerelmes pár használja majd ugyanazt a jakuzzit. :S Eu csak nekem furcsa? Így betegségeket lehet el kapni...Hogy tudnám ezt megelőzni? Köszönöm
2012. szept. 18. 20:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

ohh de irigyellek titeket:))

Amúgy biztos hogy ügyelnek erre,hiszen az ott dolgozók is belegondolnak ebbe így tuti alapos tisztítás van minden használat után.

Lényeg azért használat előtt és után zuhanyozzatok le.

2012. szept. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen bízom benne, hogy a személyzet is belegondol, minden esetre nem szégyellem, de én ha lehet külön kérni fogom, hogy valami tisztítószert vagy fertőtlenítőt nyomjanak bele a vízbe!! :)) Ha kell ki is fizetem nekik az anyagárat, de valamit tegyenek bele! :)
2012. szept. 18. 20:57
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ugyanúgy, ahogy a strandokon és uszodákban is, fertőtlenítik a vizet. Ez eleve ÁNTSZ előírás! Egyébként nem működtethetnék!

Jakuzzi után alaposan zuhanyozz le, és használj intim mosakodót!

2012. szept. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A vizet minden nap kötelezően fertőtleníteniük kell, és nem hiszem, hogy csak a Te kedvedért ki fogják fertőtleníteni, annak is vannak szabályai, hogy mikor, és utána mennyi ideig nem lehet használni.


Ha jártál már uszodában ott is ezt kérted, mert ugyanaz a víz, csak az jakuzziban ellazulni kell és pezseg, a másikban meg úszni és nem pezseg!!!!

2012. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
utolsó..itt inkább az a gond hogy magán jakuzzi használat.. Ami egyenlő hogy sok pár kihasználja szexelésre a szitut,és utána beleülni nem épp kellemes dolog.
2012. szept. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez az a bónuszbrigádos? Szerintem új vizet engednek minden párnak, mert mindenkinek nyilvánvaló, hogy dugni fognak benne...
2012. szept. 19. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
6-os igen az :))
2012. szept. 19. 09:23
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nagyon félsz a fertőzésektől, akkor a legegyszerűbb, ha beszerzel Intim Segítséget és tejsavas kúpot, amit végig használsz a hétvégén. Az intim segítséget a barátod is használhatja és te is jacuzzi előtt és után is, ez meggátolja a gombák és baktériumok szaporodását. Én ennyit tennék.
2012. szept. 19. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4-es vagyok


A magán jakuzzi használat annyit jelent, hogy az előre megbeszélt időpontban kettesben lehettek benne, más az idő alatt nem használhatja.

Nem fogják az egész objektumot kiüríteni egy pár kedvéért, attól, hogy Ti kettesben lesztek a medencében, még körülöttetek jönni menni fognak, a jakuzzik általában nem egy elzárt helyiségben vannak, hanem általában úszómedence mellett, a termál mellett stb. Szóval a magán jakuzzi használat jól hangzik, jó reklámfogás, de semmi több, nem hinném hogy ott bárkinek szexelési lehetősége lenne, ha mégis kedve támad hozzá valakinek, viselje a következményeit.


Az pl nem zavar, ha a 6 személyes jakuzziba hatodikként ülsz bele és ül melletted még másik 5 ember????

2012. szept. 19. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!