Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Normális hogy aggódom a jövőm...

Normális hogy aggódom a jövőm miatt?

Figyelt kérdés

Most fejeztem be a 8. osztályt hatosztályosban,mindig jeles vagy kitűnő voltam,na de már most félek hogy lerontanék mert :

1.megszokom a gépezést nyáron,és nem tudok visszaszokni a tanuláshoz.

2.megismerek egy lányt aki pl. rosszabbul tanul és rossz társaságban van,ezáltal bekerülnék oda és lehúzna,vagy simán őrülten szerelmes lennék egy lányba..


Most lassan kéne ismételnem,mert év elején megint szétosztanak angolból egy erősebb és gyengébb csoportba,és annak a könyvnek a szavait,nyelvtanát kérik vissza amit eddig tanultunk,én az erősebb csoportban voltam,de most nincs kedvem megfogni a könyvet,leülni és tanulni.Ugye ez csak azért lehet mert,nem lenne most muszáj?Tavaly nyáron is így féltem,de mégis egy négyessel végeztem többi ötös..


2013. júl. 18. 14:31
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és majd orvosi egyetemre mennék..
2013. júl. 18. 14:33
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Úgy tűnik, hogy kicsit önbizalom hiányos vagy, ha ezek a tények sem bizonyítják magadnak, hogy jól tanulsz, ügyes vagy.

Persze mindez megeshet, amit leírtál, de annak is éppen annyi az esélye, hogy nem fog megtörténni.

Ilyen az élet.

2013. júl. 18. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális szerintem egy bizonyos mértékig . Amúgy szerintem neked nincs sok okod az aggodalomra hiszen ahogy írtad jól tanulsz és ha továbbra is komolyan veszed nem lesz baj. Ja meg az aggodás nem segit semmiben és bizonyoz helyzeteket sem segít megváltoztatni, ellenkezöleg. Amúgy én 8 után sokat rontottam de én egy betegség miatt. Én soha nem voltam jó tanuló, sajnos nem erre szúlettem de te igen és ennek csak örülhew
2013. júl. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok folytatom bocsi

Szóval te annak örülhetsz, hogy legalább a tanulás megy neked.

Sok sikert kivánok neked továbbra is.

2013. júl. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem!Köszi mindkettőtöknek !

Remélem azért minden jó lesz..megpróbálok nem aggódni,hiszen egy csomó gyerek,rosszul tanul és nem is aggódik..Nekem meg jól megy a tanulás+ aggódom..Na mindegy köszönöm :)

2013. júl. 18. 16:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!