Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A gyúrás miért lett ekkora divat?

A gyúrás miért lett ekkora divat?

Figyelt kérdés

minden kisgyerek (14-15 meg hasonló korosztály) ki akarja gyúrni magát,


mindenki izmos meg erős akar, lenni 16 17 évesen nyomják magukba az injekciót és ez a divat sok helyen,


és minden féle sza.rt magukba tömnek hogy "nagyok és erősek legyenek"


de közben meg csak be lomhulnak és állóképesség meg nuku.


láttam már ilyet hogy 50-es kéz meg stb 18-19 évesen de nem bírt letekerni biciklivel 1 KM-ert mert be fulladt.


ugyan ez volt sima gyaloglásánál is erőltetett menetben dombnak felfelé.

(siettünk a buszra...)


ez miért jó ?


egy ilyen mit csinálhat sex közben csak fekszik ?????


nem provokációból írok meg semmi ilyesmi csak az ilyet nem tudom felfogni, miért jó ?


2013. júl. 17. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
84%
A lufiemberek :D :D
2013. júl. 17. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%
Mert vizuális lett a világ és ez látszik. Bejön a csjoknál. A pina körül forog minden.
2013. júl. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
46%

A cigányok kezdték börtönben, utána jöttek velük a magyarok és most ott izzadnak a súlyok között, azért csinálják hogy legyen mit mutogatni, ahol én lakom olyanok foglalkozni a "gyúrással" akik suliba nem járnak már, dolgozni nincs hol, azt inkább szét pumpálják magukat

Ezeknek a 80%-a vagány kemény arcot alakítja ki magáról, aztán sehol semmi, Schwarzenegger meg Stalonne után akarnak menni, jah és Statham...

A 14 évesek is ezt látják a nagyobbaktól hogy gyúrjál józsi mert eltaposnak, erről szól az egész


Nekem semmi bajom nincs azzal aki csinálja, de ne azért csinálja hogy a nőknek tetsszen meg hogy a diszkókba fél csupaszon övvel a kezébe kötekedjen, ez mind a feltűnés kivagyiságra megy ki

Lehet ésszerű határok között maradni, ahol esztétikusan van kidolgozva minden izomcsoport, és e mellett megmaradsz egy szerény embernek

21/F

2013. júl. 17. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Prókátor válasza:
Azért van ez, mert 1! az ember magával hozta a majom ősitől a pózolást 2! mert nincs lehetőségük bebizonyítani, hogy férfiak, így inkább megpróbálják magukat férfinak mutatni, mikor nem azok!
2013. júl. 17. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
jól akarnak kinézni. ennyi az egész
2013. júl. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
miért kedves kérdező az jó ha egy kis lomha szar vagy? ha megtudod védeni a barátnőd baj? nem kell 120 kilós kigyúrt állatnak lenned, én azért gyúrok hogy magamra pakoljak egy kis súlyt, 82kgnál megakarok állni és tartani, mert szerintem sem szép ha valaki úgy kivangyúrva hogy az már undoritó, de amúgy baromságokat írsz
2013. júl. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Itt is alapvetően 2 tábor van:akik a sportot és egészséges életmódot látják benne és azok akik divatolnak, szteroidoznak.Nem szabad összekeverni a kettőt, mert sajnos az utóbbi tábor idiótasága miatt is megítélik az elsőt.

Hagyjuk most a divatmajmokat, azok mindenhol jelen vannak, zenei stílustól kezve bárhol.

A másik tábor nevében írok.

Én szakmám szerint testépítő edző vagyok és több, mint 10 éve kezdtem el edzőterembe járni.Fogyni akartam, formálódni, ezáltal súlyzót is ragadtam.Amíg az ember nem szteroidozik és egészségesen táplálkozik ez egy nagyon jó sport.Esztétikus látványra is ha szép, arányos izomzata van valakinek ahelyett, hogy gebe vagy elhízott lenne és egészségesebb is aki sportol.Persze ezek nem a legjobb minőségű izmok, inkább látványosak, de még mindig fittebb valaki aki edz, mint aki nem.Egy erőembelő vagy egy küzdősportos lehet sokkal erősebb, aki pedig állóképességi sportokat űz (futás és társai) az pedig gyorsabb, fürgébb.Mindegyik sportnak megvan a maga szépsége.Nem mondom, hogy gyengék a testépítők, hisz kell erő akkora súlyokat mozgatni, viszont itt a hangsúly azon van, hogy nagy súlyokat rövid ideig megtartani,kinyomni stb.Innen is ered az, hogy lehet egy testépítő nem tudnak felcipelni a tizedikre egy cementeszsákot, hisz nem ahhoz van szokva az izomzata, hogy nagy súlyt sokáig tartson.

De nincs is ezzel baj.Természetesen ezt is, mint mindent túlzásba lehet vinni és relatív, hogy kinek melyik izomzat tetszik,kinek mi az ami már sok, amit nem tart szépnek.

2013. júl. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

7/7-es


igen ebben teljesen igazad van, hogy sportnak megvannak a maga ágai

futás, súlyemelés, teljesen más szinte, ég és föld na jó nem de messze vannak azért egymástól,


csak azt nem értem hogy mire jó beszedni ilyen szarokat most itt nem a táplálék kiegészítőkre gondolok...hanem pl:

napozin vagy szurni ,deca, danabol és társai ha egyszer úgy sem lesz vele jobb, csak szánalmasabb.

2013. júl. 17. 14:35
 9/10 anonim ***** válasza:
85%

7-es vagyok.Akik ilyeneket szednek nem méltók arra, hogy sportembernek nevezzük őket.Ezek tényleg cak divatmajmok, fogalmuk sincs mit jelent megdolgozni valamiért.Neki csak az számít, hogy mielőtt "menő" lehessen, hát egészségére:)

Csak elszomorító, hogy sokan évekig edzenek ami rengeteg erőfeszítéssel, türelemmel, fegyelemmel és kínlódással jár aztán sokan rájuk is azt mondják "ja, biztos szteroidozik"....csak mert tele van a világ ilyen divatmajmokkal.

2013. júl. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mer nagyon menők és kemények akarnak lenni...
2013. júl. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!