Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért utálom az embereket?

Miért utálom az embereket?

Figyelt kérdés
Eddig is megtörtént, hogy egyszerűen nem bírtam elviselni senkit, de most már hosszabb ideje tart. Egyszerűen irritálnak az emberek, legyen szó bárkiről. Legszívesebben elköltöznék valami lakatlan szigetre, ahol senki se keres. Akármit mondanak felforr tőle az agyvizem. Nem tudom megtalálni az okát, hogy mégis mitől érzek így, és már ez is kezd idegesíteni.

2013. júl. 1. 17:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

"Akármit mondanak felforr tőle az agyvizem."


Hmm. Akkor a legjobb lesz, ha mi legalább nem mondunk semmit. Remélem, segítettem.

2013. júl. 1. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

De hát mégis kiket utálsz? A közvetlen családodat, vagy munkatársakat, vagy utcán az embereket?


Nem mindegy...


Ha a családodat, akkor mielőbb költözz külön.

Ha a munkatársakat, akkor keress olyan állást, ahol egyedül vagy egy irodában.

Ha az utcán a járókelőket, akkor menj a kevésbé forgalmas utcákon, bár mindenkit úgysem fogsz tudni elkerülni. Ez utóbbiakat pl én is utálom. Mert folyton akadályoznak. Beállnak kettesével a mozgólépcsőn, vagy csigatempóban sétálgatnak a szűk járdán, vagy üvöltetik a motort és kavarják a port, mikor elmennek mellettem... Ezeket én is a pokolba kívánom. De muszáj kibírni őket, és ahogy lehet elkerülni. Ha nem megy, akkor irány a lakatlan sziget...

2013. júl. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szia! Lehet az az oka, hogy keveset jársz emberek közé, ha ez így van próbálj meg egy kicsit többet járni emberek közé, figyelni a viselkedésüket. Az is lehet, hogy félsz az emberektől, mert nem tudod ki hogy fog hozzád szólni, esetleg megbántani valamivel. Próbáld meg elfogadni az embereket olyannak amilyenek és akkor könnyebb lesz őket elviselni.
2013. júl. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Igyál magnézium pezsgőtablettát,minden nap,mert gyorsan kiürül.Meglátod,egyből nem fogsz mindenkit utálni. :)

Egyébként én is így érzek,de nem azért amiért te, szerintem.

2013. júl. 1. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Sajnos az utcán lévő emberek szinte mindig idegesítenek, csak akkor nem, ha valamiért véletlenül nagyon jó hangulatom van, de még ezt is sikerül néha elrontaniuk. Munkahely/család ritkábban irritál, de most pl. ők váltották ki ezt belőlem.

Lehet, hogy tényleg többet kéne szocializálódnom, csak ezzel is az a baj, hogy egyszer végre ráveszem magam, és persze csak rosszabb lesz minden, azt kívánom bárcsak otthon maradtam volna. Pedig nem úgy megyek oda, hogy ez most borzalmas lesz, megpróbálom jól érzeni magamat, de valaki mindig tönkreteszi az egészet. Vagy talán csak én reagálok túl érzékenyen a dolgokra, amin sajnos hiába próbálok változtatni, nem megy. Igaz, a külvilág felé ezt nem mutatom, már megtanultam "felvenni az álarcot", de belül ettől függetlenül ugyanúgy utálok mindent.

Na mindegy, azt hiszem ezen nem nagyon lehet változtatni, de végre kiírtam magamból, talán ez segít.

2013. júl. 1. 17:34
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Én is utálok mindenkit de hát miért baj ez?

Nem a te hibád, hogy az emberek nagyon nagy része ritka nagy gyökér.

2013. júl. 1. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
100%
néhány" külföldi szerint Ha magyar a barátod, nincs szükséged ellenségre.
2013. júl. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

van benne igazság..

a sport meg a nők átmenetileg segít

2013. júl. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Találj fel valamit! Legalábbis indulj el ezen az úton. Valami olyat, ami jobbá teszi az emberiséget. Önfenntartó energiaforrást pl, ez ma a sláger.

És nem is az emberek miatt, ez nem szempont, hanem azért, mert ez még senkinek nem sikerült. És ha neked sikerül, akkor máris rájössz, hogy miért utáltad őket: mert hülyébbek, mint te!

Ha meg nem sikerül semmit megvalósítanod, akkor nincs okod utálni a többieket, mert ugyanolyan hülye vagy.

2014. okt. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!