Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért nem vagyok szimpatikus...

Miért nem vagyok szimpatikus másoknak?

Figyelt kérdés

Csak érdekelne, hogy szerintetek vajon milyen tulajdonságok miatt lehet valaki unszimpi mások számára.

Én például egy kedves, aranyos lány vagyok, aki jobban megismer, az (minden nagyképűség nélkül mondom) tényleg nagyon szeret. Nehezen nyílok meg, ez tény. És pl. ha új társaságba kerülök, akkor megvárom míg azok nyitnak felém, akikkel dolgozom. De addig is alázatos vagyok, kicsit sem nagyképű, és senkihez egy rossz szavam sincsen. Hozzátenném még, hogy általában a nők távolságtartóbbak velem szemben, gyakran érzem, hogy lenéznek, vagy hülyének néznek, pedig tényleg nem vagyok egy buta p.csa, vagy egy nagyon visszahúzódó ember, akit talán szánalmasnak mondanak. Nem értem. Valaki esetleg?


2013. jún. 30. 13:30
 1/5 anonim ***** válasza:

ma a fiatalok között többet számít az h mennyire vagy menő,vicces,nagyszájú.nem fordítanak időt arra,h kiismerjék a másikat,jobban adnak a látszatra.(ezért is van az,h sok srácnak van több100 ismerőse,de igaz barátai szinte nincsenek...)

hány éves vagy?én kedvelem az olyan embereket,akiket ki kell ismerni,akik értelmesek és sokoldalúak,szóval ha tényleg olyan vagy,mint aminek mondod magad,én szívesen megismernélek.úgy h ha akarsz,írj privát üzit ;)

2013. jún. 30. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Akivel barátságot kell kötnöd, azzal úgyis barátok lesztek! :)

ne adj mások véleményére, és ne akarj megfelelni másoknak, mert abból jó nem sülhet ki. tehát fel a fejjel, legyél olyan amilyen vagy, lehet h kicsit lazábbnak kéne lenned, de az mad kialakul :) el jön mindennek az ideje. ha gondolod írj levelet:) 19/L

2013. jún. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ne hallgas másra,ne változz meg senki kedvéért!

megromlott a társadalom,mások az értékrendek és aki nem azt képviseli lenézik...

ha szeretnél beszélgetni írj nyugodtan..


20/L

2013. jún. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

hát... 21 éves vagyok. és ez munkahelyen fordul elő általában. fősulin nincs ilyen problémám, a velem egykorúakkal más, de pl aki idősebb és ott dolgozik, ahol én, az lekezel, vagy tán totál hülyének néznek, mert szőke vagyok. afrász se tudja, csak azért fordult meg a fejemben ez a dolog, mert amíg nekem nincs károm abból, hogy nem vagyok neki szimpi, addig nem érdekel, de amikor 2 ember munkáját végzem én, mert ő úgy gondolja megteheti velem , hogy nem dolgozik, mert látja, hogy van olyan hülye aki megcsinálja, akkor zavar.. gondoltam ha tényleg olyan jó társaság lennék, mint amilyennek gondolom magam, akkor csak nem lenne ez.. :)

a válaszokat pedig köszönöm!

2013. jún. 30. 17:37
 5/5 anonim válasza:

Nekem ugyanez a problémám. Én úgy érzem kedves vagyok a munkahelyemen és keresem mindenki társaságát, próbálok bekapcsolódni a beszélgetésekbe, mégis azt érzem, hogy kiközösítenek. Igaz két hónapja vagyok csak ott, de például, ha 3-man vagyunk egy műszakban mindig ketten beszélgetnek, engem pedig kihagynak a társalgásból.Nem igazán értem. Szívesen beszélgetnék veled erről, ha még aktuális a probléma:)

21 L

2014. máj. 18. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!