Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A koldusokat még a gyakorikérd...

A koldusokat még a gyakorikérdések társadalma is kiveti magából?

Figyelt kérdés

tegnap 17:55
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
12 szavazat
 1/3 kürtőskalácska ***** válasza:
76%

Már ne haragudj de a gyk "társadalom" koránt sem egységes.

Minden kategóriában van 2-3 oldal ahonnan az emberek egymással veszekednek és ha pártatlan akarsz lenni akkor még mindenki leértékel.

Az én véleményem a koldusokról az,hogy vannak köztük jó emberek is.

Legutóbb pl láttam egy hajléktalant aki odament egy kukához és felszedte a szemetet amit kifújt a szél,kivette a két petpalackot majd nekiálta felszedni a csikkeket a földről.

Azt a szemetet takarította amit nem ő okozott.

Az ilyen embereket becsülöm.

tegnap 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Te a kivételről beszélsz, aki százból egy. A legtöbb inkább odavágja a csikket, szemetet, széttöri az üveget, köpköd, koszol, fertőzést terjeszt, részegen és elmebetegen óbégat, és beleköt a normális emberekbe. Át is veri őket, mert amivel koldul, az többnyire nem igaz. A cél érdekében bármiben hazudik, manipulál, sokszor még le is nézi a többi embert, miután megvezeti őket a jóindulatukon keresztül.
tegnap 18:26
 3/3 anonim ***** válasza:
#2 Én ezt nem hajléktalanoktól szoktam látni, hanem átlag embertől. De szerencsére már kidöglőben van ez a korosztály, akire ez jellemző, a fiataloktól nem látom.
tegnap 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!