Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » A "havervagy" nevű barátkozós...

A "havervagy" nevű barátkozós rendezvény facebook-os képei között miért láthatóak kivétel nélkül csak 30-40-es aputestű pasik és kiélt fejű nők?

Figyelt kérdés

[link]


Én 31 éves vagyok, de vékony és alacsony és mi van ha azt mondom, hogy barátkozni szeretnék, de az életkoromhoz képest fiatalabbakkal (külsőm alapján is) és nem érzem magam komfortosnak, hogy túlkoros kiélt nőkkel/férfiakkal bratyizgassak miközben jobban érzem magamat filigrán testű bohókás esetleg introvertált fiatal kiscsajok vagy kocka fiúk társaságában?


Nem vagyok kíváncsi a +30-as menő diplomás középvezetők önfényezésére, mert gondolom előbb utóbb úgyis ilyen témákhoz lyukadnánk ki egy ilyen "barátkozós" rendezvényen.


Vagy nektek mi a tapasztalatotok erről a közösségi programsorozatról?

Szokásos izzadtságszagú erőlködés vagy foci- és autókedvelőként találhatok könnyen barátot magamnak ilyen helyen? Milyen témák vannak itt?



tegnap 19:53
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam náluk rendezvényen. Erőltetett és semmire se jó volt. De ez nem azt jelenti, hogy ne lenne jól kitalált vagy ne működne, de nekem nem jött be. És amit írsz igaz, sajnos sok ember ismerkedéskor a karrierjével vagizik, pedig a kutyát nem érdekli.
tegnap 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Te is 30+ vagy :)
tegnap 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!