Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha a munkahelyeden mindenki...

Ha a munkahelyeden mindenki proli, te magad is “azzá” válsz, vagy inkább maradsz egyedül?

Figyelt kérdés

Mi a teendő ha egy kb 15 fős társaságban mindenki kritikán aluli, olyanokra gondolok pl. Arról panaszkodnak nonstop hogy nincs pénzük (nincs 10.000 ft ORVOSI vizsgálatra) miközben cigi/hell kombot egész nap nyomatják, 5 centis műköröm, snüssz meg anyám kínja….nonstop káromkodás, proli szexualis jellegű témák, érdektelenség bármilyen intellektuális téma iránt, lehetetlen megszólalni, mert egymás szavába nonstop beleugatnak, az ember már nem akar mondani semmit inkább, sorolhatnám estig. Szinte érzem, hogy lehúznak minden szinten.

Ilyenkor mi a teendő? Egyedül jobban érzem magam, viszont néha zavar a számkivetettség és magányos vagyok, kellemetlenül érzem magam.


ma 11:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
27%
Az a legnagyobb proli, aki prolizik.
ma 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%

Normi, hogy proliknak való munkahelyeken műkörmös lobotomált egyedek vannak es a férfiak is seggek.

Agysebészek máshol dolgoznak

ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Valamennyit sajnos hasonul az ember mert nem lehet minden nap ellenségként èlni.

Meg a prolik csak a szintén prolikat képesek csak tisztelni a többit kivetik mobbingolják.

Ergo ha felveszel prolieffekteket akkor kevesebb ellenállást kapsz es tűrhetőbb lesz a légkör.


Megváltani nem lehetva világot sajnos.

De az sem állapot hogy naponta osztanád az észt az értelemről egyenességről korrektségről ezek leveszik az energiád es szélmalomharc csak. Nem lehet embereket plane közösségeket megváltoztatni.


Amig lehetoseg nincs lelépni addig alkalmazkodni kell sajnos.


Ha sárban kell dagonyázni saras is leszel. Vagy beleőrulsz abba hogy percenként mosod le a retket magadrol es annál jobban dobálnak akkor sárral.

De ha saras vagy, nem dobálnak.

ma 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Amig nem szorít addig nem is fogsz alkalmazkodni.
ma 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Le kell lépni, amúgy se tudsz megmaradni, ha nem idomulsz hozzájuk, mert akkor kicsinálnak. Been there.
ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Keresnék másik munkát, addig meg inkább maradnék egyedül. Úgysem tudnám élvezni a társaságukat, ennél még az is jobb, ha egész nap nincs kihez szólni. Zenét meg podcasteket hallgatnék, azzal kihúznám addig amíg muszáj.
ma 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
55%
Dolgozz olyan helyen, ahol szerinted hasonszőrűek vannak! Amúgy érdekelne, hogy miért mentél ilyen proli helyre dolgozni, ha szerinted te nem idevaló vagy...
ma 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
36%

Hidd el, hogy nagyon tanulságos velük beszélgetni, megtudni hogyan gondolkodnak a magánéleti dolgokról, leesne az állad ha megtunád sokan közülük a primitívség miatt mire nem képesek, amiről te álmodni sem tudsz!

Morális csődök, legtöbb, miért a saját bőrödön tanuld meg a leckéket, mikor most hallhatod es okulhatsz!

Mégis reprezentálják a lakosság többségét. Értékes az idő amit velük töltesz!

Én ilyen pasival akadtam össze felnőtt fejjel, 44 évesen es 3 év kellett hogy megismerjem mi a mocsár és a pokol legmélyebb bugyra, ahonnan bugyborékoltam a pasim jóvoltából….egy ideig….

Mindezt mert 44 éves koromig alig volt kapcsolatom, könyvtárak es egyetemekben voltam es kimaradt nekem az élet iskolája!

Ezek a förtelmek iskolát adnak neked az élet iskoláját! Hogy ne halj meg hülyén, tudod!

ma 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Menj mashova dolgozni ha ennyire zavar. Megváltozni nehezebb.
ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Én ilyen helyen nem tudnék dolgozni! Eleve akinek műkörme van, olyan nővel szóba sem állok.
ma 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!