Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Megéri megkímélni valakit...

ASegélyember kérdése:

Megéri megkímélni valakit magunktól úgy, hogy közben mi “szenvedünk”?

Figyelt kérdés
Elég hosszú, nem is mondanám el mi a sztori mert túlságosan egyedi, nem szeretném hogy bárki megismerje. Lényeg, hogy ez egy olyan dolog lehet, amiről az illető nem szívesen beszél, ezért inkább békén hagyom teljesen. Viszont én rövid idő alatt is nagyon megkedveltem, és nem akarnám, hogy ez elrontsa az egészet. Csak 1 hónapot töltöttem vele, baráti kapcsolatról van szó, de pár hónapja nem beszéltem vele. Ami azt illeti azóta is fàj, de az is fájna, ha a dolgok miatt megutálna. Nem kis dologról van szó. Valaki volt hasonló helyzetben? Úgy, hogy valamit nem akart elmondani a másiknak hogy ne bántsa de mégis megtette. Végül mi lett a következménye?

tegnap 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
54%
Összebarátkoztam egy FB csoportban egy nővel, aki házas volt. Nagyjából egy hónapig beszélgettünk, mikor személyes találkozóra is sor került. Akkor fasírtban volt a férjével, én meg pont akkor elkezdtem többet érezni iránta, amire többször is célozgattam, de ő csak baráti kapcsolatot szeretett volna velem. Ahogy teltek a hónapok, egyre "félreérthetőbb" célzásokat tettem, majd egy alkalommal átléptem egy olyan határt, amit csak nagyon nehezen tudott tolerálni, de végül úgy volt, hogy megbocsát. Én viszont feleslegesen tovább lovagoltam a dolgon és ezzel mindent elrontottam. Végül bocsánatot kértem, amit nem fogadott el és végleg megszakította velem a kapcsolatot. Ez még augusztus közepén volt, de azóta is padlón vagyok, mert nagyon sokat jelentett nekem ez a kapcsolat. Ha magamban tartom a dolgokat, amit legutoljára írtam neki, még mindig barátok lennénk.
tegnap 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én is attól félek hogy az, amit mondani akarok átlép nála egy határt.
tegnap 20:43
 3/10 A kérdező kommentje:
Igazából régi sebeket téphet fel, viszont nekem is közöm van hozzá ezt pedig nem tudja még.
tegnap 21:09
 4/10 anonim ***** válasza:
Ez hasonló, az én helyzetemhez, mivel ebből te mindenképp szarul jössz ki: ha elmondod, megszakíthatja veled a kapcsolatot, ha meg nem mondod el, akkor örlődsz. Ez nem egy ideális kapcsolat.
tegnap 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hát igen…te mit teszel ebben a helyzetben? Nem ideális de nagyon kedves, hamar megszerettem.
tegnap 22:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Mivel én még azóta is szerelmes vagyok belé, mióta megszakadt a kapcsolatunk, csak szenvedek, mert tudom, hogy ebből már semmi nem lesz. Ha barátok maradtunk volna, akkor meg azért szenvednék, mert egy olyan nővel beszélgetek, aki soha nem lehet a párom, pedig én azt szeretném. Mindenképp szar! Ilyen vonzalmat senki iránt nem éreztem még.
tegnap 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerelmes vagy belé?
tegnap 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ez azért rossz mert nem szerelmes dolog. Tehát én tehetnék dologokat mert nem az van hogy szerelmes én meg nem stb. Lány meg én is. Ezek amiket írtok nem hasonlítanak az én történetemre. Ahogy írtam is a múltjához kapcsolódik amit ő már lezárhatott vagy eltemethetett magába de én meg feltéphetem nem tudva, hogy reagál erre.
tegnap 23:16
 9/10 A kérdező kommentje:
De azért köszönöm 😊
tegnap 23:46
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem rosszból írom, de így nehéz segíteni, ha konkrétumot nem írsz.
ma 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!