Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit csináljak ha minden este...

Mit csináljak ha minden este lehúznak a vonatnál?

Figyelt kérdés

A héten az utolsó vonaton kell hazajönnöm mindennap. Már második nap húznak le pénzzel és cigivel.

Hiába mondom el kétszer, hogy nincs akkor is erősködnek és félek a balhétól ezért végül adok.

Mit tegyek? Van nálam paprika spray és kis bicska is. Fenyegessem meg, hogy szembe lesz fújva ha nem áll arrébb? Ilyenkor megfog ilyedni?


Nagyon elegem van már, hogy minden este szét osztogatom a pénzemet meg a cigimet ezeknek a tömegsírba való retkeknek.



tegnap 23:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mondd nekik hogy leszoktál róla. Majd megkérdik hogy a cigiről? Te meg majd azt mondod hogy nem hanem az osztogatásáról
ma 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy vagyok 167cm és elég gyerek fejem van. Félek, hogy verekedés lesz.
ma 00:02
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálam szerintem nem volt készpénz 3 vagy 4 éve.

Cigi meg sosem.


Szóval nem is húz le senki. Neked is adott a megoldás.

ma 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%

Nem kell paprika spray, nem kell bicska, nem kell fenyegetés, nem kell izom, egyszerűen csak nem kell adni. Végig kedvesnek kell maradni és közölni, hogy nincs nálad készpénz. Előbb-utóbb megunják és mennek a következő kiszemeltre.

Eddig én nem adtam semmit senkinek, és a legdurvább csak annyi volt, hogy egy roma asszony elátkozott.

ma 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

És ha nincs senki más a közelben?


Ha esetleg nem hagyják annyiban, és elfajul a dolog, akkor a kaller kifog jönni segíteni akár állomás, akár vonat a helyszín?

ma 00:35
 6/13 anonim ***** válasza:
92%
Akkor irányítsd a kallerhez, hogy nála biztos van pénz.
ma 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
67%
Fujd le oket a g3cibe
ma 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha adsz, akkor vérszemet kapnak, hogy ki lehet belőled kényszeríteni. Pont az ellenkezőjét érted el. Mondd, hogy nincs! Legyél határozott.

Ne legyen nálad nagy összeg vagy ha igen, akkor se a pénztárcádban, hanem valahol olyan helyen ahol el van rejtve de nem is csörögnek az aprók.

ma 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Mondjuk tényleg ne legyen nálad és akkor nem tudsz adni
ma 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha látod hogy jön feléd a kunyeráló, kérjél tőle te.
ma 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!