Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Meg vagyok győződve arról,...

Meg vagyok győződve arról, hogy a világban senkiben sem bízhat meg az ember 100%-ig. Még a saját szerelmében, legjobb barátjában, családjában sem. Ugyanis nem tudjuk mi történik, ami miatt ellenünk fordulhatnak. Mivel cáfolnád ezt meg?

Figyelt kérdés
tegnap 21:44
A kérdező szavazást indított:
Nem tudom megcáfolni.
Nem akarom megcáfolni.
Megcáfolom (írd le kommentben a cáfolatot).
13 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
16%
Ha te bizonytalanságban akarsz élni, akkor tegyed.
tegnap 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Ez a te fejedben létezik.

Én sose gondoltam ilyet. Akikben bízok, azokat jól ismerem, és nem feltételezem róluk, sőt tudom, hogy nem fognak ellenem fordulni, ahogy én se ellenük.

tegnap 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
En egyetértek a kérdezővel, hisz mindenki mindenkit kibeszél..
tegnap 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért nem mindegy ennek az esélye, illetve a körülmények, amikor megtörténhet.
tegnap 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%

A legjobb barátom, aki a lelki társam is egyben, a legmegbízhatóbb ember a világon!

A család más téma, bennük nem bízom.

tegnap 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Mivel nem vagyunk gondolatolvasók, ez igaz. De nem is kell arra gondolni, hogy ellened fordulnak. Elég csak olyanra, hogy a másik nem szeret annyira, mint mondja, megalkuvásból van veled, vagy vannak olyan gondolatai, amik miatt nem mernél mellette aludni.
tegnap 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A bizalom kiszolgáltatottá tesz, és ezért ijesztő, de azzal ártasz magadnak a legtöbbet, ha hagyod hogy a másoktól való félelem irányítsa az életedet.

Néha megbántanak, néha te bántasz meg másokat, néha rossz emberekben bízol meg, de ez az emberi kapcsolatok velejárója.

ma 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mai napig vannak lapos föld hívők is. Mégsincs igazuk, hiába is hiszik.
ma 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!