Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Miért van itt minden hívő meg...

Miért van itt minden hívő meg van győződve arról, hogy a skorpiók folyton taktikáznak, kutyulnak-kavarnak az ember háta mögött?

Figyelt kérdés
A félreértések elkerülése végett, csupán kíváncsiságból kérdezem. :) Végigolvastam itt egy pár kérdést meg az azokra adott válaszokat, és mindenhol sz*rkavaró, ravasz, alattomos disznókként jellemzik őket. Csöppnyi túlzással élve. Én akiket eddig megismertem, tök egyenes, barátságos, életvidám emberkék. Ti nem találkoztatok még ilyennel? :)

2012. jún. 22. 16:04
 1/9 A kérdező kommentje:
Csodaszépen sikerült megfogalmazni a kérdést :D Remélem, azért értitek :)
2012. jún. 22. 16:05
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én nem tudom de nagyon érzékenyen érint a téma mert skorpió vagyok.És hidd el,az én osztályomban,csak én nem beszélem ki az embereket,és mindig kerülöm a vitákat.De valamiért 2 haverom van az osztályból :\ mindegy,a kérdésedre visszatérve,szerintem csak elméletileg ezt jelenti ezt a csillagjelünk,de meg vagyok róla győződve,hogy ez személyfüggő....
2012. jún. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
54%
19:41 vagyok,és még hozzá tenném,hogy google a barátod,habár gondolom ezt az oldalt is oda írtad be XD
2012. jún. 23. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]


Aki ebben hisz az magát veri át. Tudományosan bizonyítva van már egy ideje. ;)


Teljesen mindegy mit hisznek a "hívők", és hogy miért hiszik azt amit hisznek, ugyanis az téves. De ha nagyon érdekel hogy miért hiszik amit hisznek, akkor elmondom neked hogy azért mert könnyen befolyásolhatók!


De ha én nem tudlak meggyőzni és az általam belinkelt oldalra sem látogatsz el, akkor tessék idézem ezt az oldalról. A tudósoknak talán elhiszed, legalább ezt olvasd végig:


"Összefoglalva most már az összes ismertetett vizsgálat eredményeit: a kb. három tucat tudományos vizsgálat egyike sem talált semmiféle összefüggést az asztrológia állításai és a valóság között, noha a kutatók minden fortélyukat latba vetették, hogy valamiféle összefüggést kimutassanak. Ellenpélda nincs, nincs olyan vizsgálat, ami ettôl különbözô eredményt hozott volna. Azt hiszem, egyáltalán nem elhamarkodott a következtetés, hogy az asztrológia 100%-ban téves. A valósághoz semmi köze. Semmi sem igaz belôle, igazságtartalma egyenlô a nullával. Aki pedig mégis elhiszi, az egyszerûen saját magát csapja be. Az elvégzett tudományos vizsgálatok oly sokféle módon és annyira meggyôzôen erôsítik ezt meg, hogy további vizsgálatokra már aligha van szükség, a következtetés teljesen egyértelmû."

2012. jún. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
73%
hát remélem, azok is olvassák ezt, akik ilyeneket írtak a skorpiókról. én sosem húztam le őket, bár ismerek totál nem életvidám, kötekedő, sértődékeny, bosszúálló skorpiót is :-) sztem izgalmas, különleges, érzékeny, ugyanakkor erős, kitartó emberek.
2012. jún. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
54%
csak akkor kavarnak sz*rt szerintem a skorpiók ha megbántották őket..egyszer leoltottam egy skorpiót először kimutatta hogy mennyire megbántottam de utána ne tudd meg milyen bosszúhadjáratot indított ellenem
2012. jún. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

19:43 - Jó ismerősöm a Google, de most az itteniek véleményére vagyok kíváncsi :)


22:08 - nagyon tetszik ez a cikk! Barnum-effektus - ez tényleg egy létező jelenség! Kipróbáltuk egymás közt, hogy mindenkinek a kezébe nyomtunk egy jellemzést, és valamennyien bőszen bólogattak, hogy az valóban illik rájuk. Persze, mindenki a sajátjától különböző csillagjegyről olvasott.


A többieknek is köszönöm!

2012. jún. 25. 07:19
 8/9 anonim ***** válasza:
Akik szerint a skorpiók kedves, rendes, jószívű népség: csak várjátok meg, amíg hátbaszúr az egyik! :D
2012. júl. 10. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Aki ilyent ir az nem ismeri a skorpiot , es ha hatba szurt annak oka van, oknelkul nem tamad csak ha bantod , mert ha teged bantanak akkor nem hiszem hogy te simman le nyeled vagy csak ugy hagyod . Max kicsit intenziveb merg erezheto ha o bant teged
2015. okt. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!