Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Milyen egyedul falusi /...

Milyen egyedul falusi / videki kocsmaba menni? Konnyu beszedbe elegyedni?

Figyelt kérdés

Szoktam neha turazni jarni videkre egy napot igy egyedul (baratokkal is, de neha egyedul is jo).

Gondoltam egy hetvegesre is megszallni valahol.

Aztan este leugrani egy kocsmaba iszogatni. Faluhelyen videken milyen ez ? Nem ciki?

Konnyu beszedbe elegyedni az ottani vendegekkel?

Gondoltam jofejsegbol akar meg is hivnam par palinkara akivel epp beszelgetek, vagy 3-4 roviditalra.



tegnap 22:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha kifogsz egy lecsúszott alkeszost, akkor tuti, hogy nyerő vagy, ha fizeted a piáját. Onnantól kezdve tök mindegy, hogy mit mondasz, lehetsz te totál ellenzéki is, ő meg vérfideszes, akkor is nyerő vagy néhány pia után.
tegnap 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tuti könnyen megy :)

Ha egy normális vidéki kocsmába mész be, nem egy kisebbségi késdobálóba, akkor szerintem örömmel fognak fogadni. Én úgy képzelem, hogy ha kiderül, hogy turista vagy, akkor elárasztanak majd hasznos(nak vélt) infókkal, aztán meg helyi sztorikkal :)

(Főleg ha ilyen irányú kérdéssel nyitsz feléjük jobb híján.)

tegnap 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Megprobalom akkor :)
tegnap 22:56
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Vidéken többször is a helyi kocsmában kezdtem tájékozódni szállás, szaki, fuvaros, egyéb ügyben. Mindig segítőkészek voltak, Megtaláltan a hangot.

Egyszer volt egy eset amikor Jászapátiba úgy mentünk be egy kocsmába, hogy öltöny volt rajtunk. Nem vettük észre, hogy kissebségi hely. Megfagyott a levegő, pénztárgép bekapcsol szúrós tekintetek. Innen ki is jöttünk, nem kértük a kávét sem, azt mondtuk, bocs eltévedtünk. Na az nem volt jó élmény

tegnap 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teli vannak az ilyen kocsmák alkesz öregekkel.
ma 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!