Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért vagyok faluról lenézve...

Miért vagyok faluról lenézve azért mert egyetemen vagyok nem a kapa földön?

Figyelt kérdés

Városi szüleim vannak, és énis inkább annak mondom magam , itt mindenki aki velem egykorú fiú vagy autószerelő vagy a földeken dolgozik.

A lányok közül is minden évben max 1 van aki talán megy egyetemre , de eleve a fiuk főiskolára se mennek , csak szakmát tanulnak , nekem ezzel nincs bajom de miért néznek le engem?

Miért vagyok én a munkakerülő ? Nekünk nincsenek állataink, nem vagyok az a tipikus falusi, mégis sok helyen hallom hogy ma már sokan falun nem is ilyenek , de valamiért ahol én lakok ez egyáltalán nem igy van (egy erdélyi maradi kisfaluban lakok). Mit tegyek hogy ne tekintsenek igy rám?



júl. 20. 14:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Xard le
júl. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bakker egy rakat helyen ez dívik hogy minél hamarabb menjen dolgozni a gyerek alig bírják kivárni azt is hogy végezzen 8. Után vmi 3 évessel.
júl. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
*Vmi 3 éves sulival
júl. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ők nem fogják érteni, mert a te világodat nem tapasztalták meg.

Ne okozzon neked gondot.

júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
24%

Mi az a kapa földön?

Nem értelmes az írásod. Talán az ilyen butaságaid miatt néznek le, hogy ennyi ésszel egyetemre mentél.

júl. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%

Sok ember változik meg az egyetemre bekerülését követően - és ez általában nem az előnyére szokott megtörténni! Vannak oktalan intrikák, emberi butaság, rosszindulat is, de vannak olyan emberek is, akik elkezdik fennhordani az orrukat az egyetemre bekerülésüket követően, oktalanul lenézni olyan embereket, akik semmit nem ártottak neki.

Széles a lehetőségek tárháza - és mindenki maga tudja az igazságot!

júl. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem azétr néznek le mert falusiak, hanem mert primitívek, városban is vannak ilyenek.

Nem tudsz tenni semmit, az ilyen alja emberek szemében, ha nem húzod az igát a gyárban, földön stb 18 éves korodtól kezdve, hanem tanulsz, szellemi munkát végzel, akkor senki vagy. Ezt az álláspontot nem tudod náluk megváltoztatni

júl. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Sokakban megmaradt az, amúgy tévesen, hogy csakis akkor vagy valaki, ha fizikai munkát végzel, szántón, gyárban, hasonló helyen dolgozol középsuli után közvetlenül. Ha pedig szellemi munkád van, lenéznek. Ezen pedig tényleg sokan nem tudnak túllendülni, lakóhelyüktől függetlenül. (városban is vannak ilyen emberek)
júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Irigyek rád,mert azt képzelik tévesen,hogy aki egyetemen tanul,az léhűtő,meg még kevés munkával többet is fog keresni náluk.Utóbbi mondjuk lehet igaz,de ezeknek az embereknek nem fogod tudni megmagyarázni,hogy fölösleges lenézniük téged.
júl. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
100%
Mi a ménkűt izgatod magad mások véleménye miatt? Ez a te életed, egyedül csak magadnak kell megfelelned.
júl. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!