Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Egyetemet váltok, de nehéz...

Egyetemet váltok, de nehéz lesz otthagyni a társaságot. Valami jó tanácsotok lenne erre?

Figyelt kérdés
Sajnos kicsit magas a léc a mostani egyetemen, ahová járok, nehezen is megy, így átmegyek egy gyengébb helyre, levelezőre. Nagy nehezen, de meg kellett hoznom ezt a döntést, plusz az anyagiak miatt is. Kicsit gyerekes, tudom, de hiányozni fog a társaság, plusz azért félek egy kicsit az új környezettől. Tény az is mondjuk, hogy a társaság, akikkel jóban voltam, az 3-4 ember. De levelezőn ennyi se lenne, talán.
jún. 9. 20:55
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhgol lehet barátokat találni jobb esetben. Biztos vannak otthon is neked, gondolom.
jún. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Engem kicsaptak az egyetemről és nekem is ez volt a legnagyobb gondom, hogy a társaság hiányozni fog. Utána elkezdtem dolgozni és új embereket ismertem meg, új kapcsolatok alakultak ki és a régi emberek nem hiányoztak már. :)
jún. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!