Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek miért utálják ha...

Az emberek miért utálják ha vendég megy hozzájuk?

Figyelt kérdés

ma 15:28
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
69%

Nálunk kicsi a lakás, 2 emberre rendeztük be. Ha jön valaki, akkor már puffokon meg hokedlin kell ülni valakinek :D előszobában nem lehet elférni, egy óra mire mindenki egyesével le-felveszi a cipőt, kabátot… összességében zsúfolt az egész.


Az meg, ha valaki váratlanul állít be, és elvárja hogy dobjam el amit épp csinálok, rettenetesen bosszant.

ma 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
69%
Te most a váratlan vendégre gondolsz kérdező? Azt sokan tényleg nem szeretik, főleg ha kupis a lakás amikor betoppan, vagy épp ezer más dolgod lenne. És akkor a vendégekkel kell foglalkozni. Hát rémes tud lenni, az fix.
ma 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Én a váratlan vendégekig el sem jutnék, mert nem engedném be őket. Az illedelmességből hívott vendégeket sem szeretem. Pl babalátogató.

Nem szeretek senkit sem kiszolgálni, képtelen vagyok rendet tartani (2 gyerek mellett meg esélyem sincs rá), idegesít, hogy magukban biztos megjegyzik, hogyha valahol kupit vagy pókhálót látnak + fusztrál az is amit valamelyikőtök írt, hogy nem tudok kimenekülni a helyzetből.

ma 18:25
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Oké, de ezt te érzed, te utálod, más meg nem.

Miért beszélsz a kérdésedben más, számodra ismeretlen emberek nevében?

ma 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Én nem utálom, de váratlan vendégek nem járnak, nem egy tuskó a családom vagy a baráti köröm. Kiszolgálni nem szoktam senkit, tudják hol a hűtő, mindenki otthon érezheti magát. Az esemény jellegétől függően annyival szoktam készülni, hogy pl ha barátok jönnek, akkor veszek alkoholt, nasit. (Meg ők is hoznak.) Ha csak szüleim felugranak, akkor kapnak ami van, ha csak csapvíz akkor azt, anyukám szokott kávézni, ennyi.

Nálam általában rend van, de fel szoktam porszívózni max meg ilyesmi, szerintem mindenki leszarja amúgy a pókhálókat vagy egyebeket a másik otthonában, nyilván max arra figyelek, hogy ne legyen retkes a wc, ne legyenek kiömlött ragacsos foltok itt-ott stb, de normális esetben ezeket magad miatt is megcsinálod, nem a vendég miatt.

ma 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekiállnak kritizálni. Lesik ahogy mosogatok, beleszólnak, vagy szerinte jezusmaria hogy feher kenyer van nálunk meg stb.(ez pl egyik bnőm meglátva a konyhában a kenyeret: "fuj te fehérkenyeret eszel"?


Nincs 1 ember akinek én szamitanék. Lakást lesnek csak de olyan szemmel hogy találhassanak vmit beleállni, keresik a hibapontokat, folt van e a tükrön, kényelmes e nekik minden, aztán olyan sztorim is van, mivel en nem tartok üdítőket- ezt tudja a párom, hogy erre egyik haverja azzal kezdett szivatni engem mikor nála voltunk, hogy neki van üdítője nala kánaán van, végre ihatok csapvizen kivul mást is mert ő megtud ilyenekkel kínálni is.

Szóval egy az egyben kibeszéltek a hátam mögött.



Én ezert ilyenek miatt

ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Szóval en voltam a kiröhögnivalo szánalom sz.r csak mert nem tartok üditőt otthon..


A nem tudom hamyadik ilyenek miatt hogy az emberek ilyenek nekem elegem volt a vendégekbol.

Ma mar a pasik is max az utca végén várhatnak ha találkozunk, fel nem jöhet egyikse.

ma 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!