Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az emberek miért utálják ha...

Az emberek miért utálják ha vendég megy hozzájuk?

Figyelt kérdés

ma 15:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Nem utálom. 🤷
ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
62%
A normális emberek NEM utálják, kivéve, ha a vendég váratlanul beállít, vagy minden héten vendég akar lenni - ezek kifejezetten elfogahatatlan ötletek.
ma 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Katona Dius ***** válasza:
59%

1. A mcsakáim nem szeretik az idegeneket, utána mindig hisztisek.

2. Ha én vagyok másnál, akkor ha már unom a goldot, ki tudom menteni magam és elmenni. Egy vendéget meg csak nem tehetek ki.

3. Nálam nincs üdítő meg sütemény, nem szeretem őket, nem is tartok. Ha tudom, hogy jön valaki, akkor persze készülök. De ha csak úgy beállít, azt különösen nem szeretem, mert akkor nem tudom mivel megkínálni és az elég kellemetlen. Nekem.

ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%
A váratlan vendégeket többnyire nem szereti senki. Főleg a Janka néni-féléket.
ma 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
73%
Utálom, mert takarítani kell.
ma 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
67%

Mert ki kell őket szolgálni,összecseszik a toalatet,büdösek,elmesélik az életüket,okoskodnak,kritizálnak és időben nem kotródnak el a francba.

Meg szellőztetni kell utánuk két napig.

ma 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
13%
Azért, mert nem töltök be a saját otthonomban másodállást, ahol vendéglátósként másoknak kellene megfelelnem. Vannak éttermek, vendéglők, apartmanok, szállodák! Aki vendégeskedni akar minden áron, az előtt nyitva a lehetőség!
ma 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
37%
Én nem utálom, de mondjuk hozzánk csak olyan vendég jön, akit szívesen látunk.
ma 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
Van egy "barátom", aki mindig kéretlenül állít be és amikor tisztán a szemébe mondom, hogy rosszkor jött és most nem alkalmas egyáltalán, nem foglalkozik vele és mintha nem is venné tudomásul. Múltkor már annyira feldühített, hogy elküldtem, de nem nagyon érintette meg a dolog és 1 hét múlva ugyanúgy folytatta tovább ezt a jó szokását.
ma 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Metionin ***** válasza:
43%
Eleve a vendég attól vendég, hogy hívják. Szerintem már rég túlhaladtunk azok a koron, hogy muszáj legyen vendégségbe hívni olyan embereket, akiket nem látunk szívesen, csak mert úgy illik. Ha utálod a vendégeket, nem hívsz oda senkit és kész. Ha valaki beállít hívatlanul, nem engeded be. Én kifejezetten rühellem az egész vendégezős dolgot, így nem hívok senkit. Ha valakivel találkozom, akkor az külső helyszínen van.
ma 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!