Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Szerintetek mi jelentősége...

Szerintetek mi jelentősége van annak, hogy kinek, mennyi ismerőse van a Facebookon?

Figyelt kérdés

ma 14:52
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Semmi. Valaki azt is bejelöli, akivel életében egyszer találkozott, mondjuk egy vonaton.
ma 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Ez maximum 10 éve volt "fontos" dolog, azóta az én ismerőseim között alig van, akit érdekel a fb
ma 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%
Hát ha mondjuk hírdetni akarsz valamit, akkor arra eleg jó. Én is ezért örülök a több, mint ezer ismerősnek..
ma 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
65%

#3:

Bocsika, ha hirdetni akarsz valamit, arra ott vannak az erre való FB csoportok és a Marketplace. OkoskaTörp. 🤓

ma 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
Saját vállalkozásom hírdetésére gondoltam, azt lehet facebook csoportokban és a saját facebookon is, no meg nyilván még sok más helyen. Okoska.🙂
ma 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Senkit nem érdekel.
ma 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
32%

"Bocsika, ha hirdetni akarsz valamit, arra ott vannak az erre való FB csoportok és a Marketplace. OkoskaTörp. 🤓"


Mert erre ki volt kíváncsi?

ma 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Akinek túl sok az nekem mindig gyanús.
ma 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

#8

Kérlek fejtsd ki!

ma 18:44
 10/10 anonim ***** válasza:
Alapvetően semmi, mert nagytöbbségével úgysem beszél semmit sem. Akinek kevés van, az hihetőbb.
ma 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!