Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem bírom az esős időt(...

Nem bírom az esős időt( rosszabul bírom mint más) már elviselni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elment az életkedvem, én csak a napsütést szeretem. Vagy legalább tiszta idő lenne. Szét unom magam az esős időben, semmi nem köt le, hiányzik a napsütés. Jó eljárok szoliba egy kevés percre de az akkor se ugyanaz mintha jó idő lenne. Nagyon ki vagyok. Hogy vészeljem át ezeket az esős napokat? Már 2 hete ilyen az idő nem bííromm):

szept. 16. 05:44
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
9: imádás van, ennek örülök(: Feldobtad a napom!
szept. 16. 08:14
 12/20 anonim ***** válasza:
Aludj téli álmot nyárig 🤣
szept. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
53%
Ugyan ez. Ingerlékeny vagyok és szorongok felnőtt létemre. Emellett rémàlmaim is vannak pedig pàr napja kezdődött. Ez így wtf?
szept. 16. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
Nekem is ez van 13-as
szept. 16. 10:26
 15/20 anonim ***** válasza:
35%
Sajnos nem fogsz belehalni.Majd tavasszal jobb lesz.
szept. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
49%
Dolgozz, tanulj..???? Foglald le magad értelmesen. Érdekes nekem a azabasisom74tol lekorlatozodik, pntkw szombat egyetem, 4 után pedig a családom. Nem érek rá rinyálni és nincs is miért.
szept. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Nem tudom minek kellett lepontozni a saját véleményemet xd 6-os voltam.
szept. 16. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

ne hallgass azokra, akik szerint "nem fogsz belehalni", ilyen erővel bármilyen problémát le lehet söpörni az asztalról, ami nem jár halállal.

valakit a rossz idő nagyon lehoz és nyomottá tesz, hiába, hogy nem akarja.

nekem legjobban az segített, hogy elkezdtem összegyűjteni, mi az, amit szeretek ebben az időjárásban, és mi az, amit nem szeretek a napos meleg időben. mondok egy példát: a derűs napok olyanok, mintha egyfolytában az arcomba lenne tolva egy óra: pár órája még innen sütött a nap, most meg már onnan, tik-tak. borús napokon nincs meg az a nyomasztó érzés, hogy rohan az idő.

szept. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 Kései Sirató ***** válasza:
Holnaptól már javul az idő, 1-2 nap és teljesen jó idő lesz, szóval érdemes kitartanod.
szept. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

#3

Mindenki túlélte? Ironikus ilyet írni, mikor a környező országokban már több halálos áldozata van az áradásoknak….

tegnapelőtt 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!