Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Nem bírom az esős időt(...

Nem bírom az esős időt( rosszabul bírom mint más) már elviselni. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Elment az életkedvem, én csak a napsütést szeretem. Vagy legalább tiszta idő lenne. Szét unom magam az esős időben, semmi nem köt le, hiányzik a napsütés. Jó eljárok szoliba egy kevés percre de az akkor se ugyanaz mintha jó idő lenne. Nagyon ki vagyok. Hogy vészeljem át ezeket az esős napokat? Már 2 hete ilyen az idő nem bííromm):

szept. 16. 05:44
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
aludni se tudok...
szept. 16. 05:44
 2/20 anonim ***** válasza:
47%
Utazz el.
szept. 16. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
54%
Mindenki túl élte az esős időket, nem fogsz te se bele halni.
szept. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
¯\_(ツ)_/¯
szept. 16. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
73%
Gondolkodj el azon, hogy két hete a kánikula miatt miért rinyáltál!
szept. 16. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%

Én is ilyen vagyok. Ahogy bejön a szar idő az én életedvem is szar lesz. Sok mindent nem tudok neki tenni, csak várom hogy újra tavasz legyen. Utálom hogy folyton sötét van, utálok fázni és 8 réteg ruhát használni, utálom hogy folyton esik és minden szürke. Nem mondom hogy 1-2 alkalommal havonta 1 eső nem esik jól, hogy leülök teázni és csak hallgatom ahogy csepereg, de mikor hetekig szar idő van... Na inkább átaludnám az egészet. Télen is ha legalább hó lenne, szebb lenne az egész de nincs, csak szimplán hideg vacak, pocsolyákkal és sárral.


Én nekem a munkám olyan hogy szinte sosem áll meg, mindig van minek utána néznem, megtanulnom hozzá. Na az ilyen időkben a szokásos jó idős séta helyett leülök készülni a másnapi melóra. Vagy akár a szobámba edzek egy kicsit, mert jó időben inkább sétálok 2 órát (jó időben azt imádom, világnak tudnék menni) minthogy jobb mozgást végezzek, ugyanis utálok sportolni. Esetleg leülök nézni valami sorozatot, vagy videójátékozni, rajzolok/alkotók, vagy olvasok. Mindenre rászánok egy kicsit, segít elütni az időt. De az alap hangulatom, ami ilyenkor a "depressziós", letargiás, az nem sokat javul.

szept. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
33%
Ezt a szar idot enis utalom, 40 fok, napsutes jobb volt, mint ez a hányadék ido
szept. 16. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
50%
Vegyél D-vitamint (cseppek elvileg jobban felszívódnak) és ne az időjáráson rinyálj, hanem találd meg azokat a hobbikat, amik ilyen időben is lekötnek, nem kell egész évben bulizni meg mászkálni, ilyenkor lehet kicsit otthon lenyugodni, elmélkedni, tanulni, tervezni, olvasni, stb.
szept. 16. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Jovo héten jon a vénasszonyok nyara, ismét meleg lesz
szept. 16. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
5: én szerettem a kánikulát, lehet sokat napozni. Én csak a hideget és az esőt utálom.
szept. 16. 08:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!