Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Miért ír egy olyan ember...

Miért ír egy olyan ember ilyet nekem messengeren akivel mindig jól kijöttem?

Figyelt kérdés
Azt írta: ribi, aztan megkérdeztem mi a baja? Mondta semmi, hagyjuk. hagyjuk az egészet. Pedig én egyátalán nem vagyok olyan lány ráadásul aki ezt írta nekem meg normálsian beszélt velem mindig. Lehet valaki feltörte a facet és nem ő írta ezt? Mert neki párszor már feltörték.

szept. 9. 13:33
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
így becéz
szept. 9. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Csak kiismert.
szept. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
De ezt most miért tőlünk kérdezed? Mi honnan a frászkarikából tudjuk?
szept. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Írd vissza, hogy ezt kinek szánta? Eltévesztette a címzettet.
szept. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én megkérdezném, hogy ezt a megszólítást, üzenetet, nekem szánta-e.

Aztán lehet, csak menőzni akart ezzel, vagy valamilyen új, felvett, kissé erőltetett stílust próbált ki.

szept. 9. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Awatpr0 ***** válasza:
Senki nek olyan lány
szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Awatpr0 ***** válasza:
Nem*
szept. 9. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Ja bírom ezt az "én nem is vagyok r.banc" szöveget.

Én még egy nőtől se hallottam, hogy bevallotta volna, hogy "én r.banc vagyok". Közbe meg...

szept. 9. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Esetleg előzmény? Mert ez a következmény amit itt megosztottál nekünk. Nem fogjuk neked ekézni ezt a férfit csak hogy megerősítést nyerj abban amit most érzel. Bizonyára megvolt rá az alapos oka, amiről mélyen hallgatsz. Legyen az hazugság, félrevezetés, hülyítés vagy hirtelen hanyagolás minden ok nélkül. Persze ezek többnyire már el vannak hallgatva, mert mindig az áldozatot kell megpróbálni befeketíteni ezekben a kérdésekben. Az elkövető meg letagadja az aljas dolgait, vagy kifejezetten hazudik róla.

Bár jelzem ez a beszólás majd kimenekülés a helyzetből hogy semmi mindegy hagyjuk, ez se túl szimpatikus. Bár lehet még ennek is van előzménye, pl korábban bármit is mondott neked, vagy kért tőled, az hárítva volt.

szept. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!