Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Elkezdtem beszélgetni messenge...

Elkezdtem beszélgetni messengeren egy emberrel aki a híradóban szerepelt, bókolt nekem, felhívott video hivásba is. Most meg nem ír vissza pedig láttam bár igen ritkán van fenn. Miért nem ír vissza?

Figyelt kérdés

jún. 25. 19:19
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Elírtam: Nem ír vissza, pedig látta az üzenetemet.
jún. 25. 19:20
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
És mivel szerepelt a hírekben? Sorozatgyilkos?
jún. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Anyám is szerepelt egyszer az RTL híradójában a munkahelyén Kb. 16-17 évvel ezelőtt. Nekem ő vissza szokott írni, ha írok neki, és amint el tudja olvasni. Szóval itt valószínűleg nem a híradóval lesz a probléma, keresd máshol a probléma forrását!
jún. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
77%

#3, neked legalább anyád visszaír Jó neked.

Ezer meg egy oka lehet, nem fogja itt senki se megmondani a tuti, pláne úgy nem, hogy bele se láttunk a beszélgetéseitekbe.

jún. 25. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer én is szerepeltem a híradóban a munkám kapcsán és a Duna TV-ben egy rövid riportban egy közéleti magazinban :D Ha ettől jobban érzed magad, most egy híradóban szerepelt ember kommentelt neked :D
jún. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Apám is szerepelt egyszer a híradóban, a munkája kapcsán. Mindig visszaír nekem, sőt, még a telefont is fel szokta venni, ha hívom. Szóval csak megerősíteni tudom a #3-ast, nem a híradóval van a gond.
jún. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Nem lehet, hogy úgy érti, valamelyik bemondóval ismerkedett?
jún. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Videohivas? Mi tortent kozben? Esetleg mar sikerult kielegulnie es tobbre nem tart igenyt.
jún. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Videohívás kétszer is volt, szexuális dolog nem történt a hívásba, csak beszélgettünk hétköznapi dolgokról, mondta hogy nagyon szép vagyok, és majd eljön hozzám.
jún. 26. 06:49
 10/12 A kérdező kommentje:
Egyfolytában dicsérgetett hogy milyen csodaszép csaj vagyok.
jún. 26. 06:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!