Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy némelyik...

Miért van az, hogy némelyik ember elvárja, hogy egyből visszaírjon neki a másik messengeren???

Figyelt kérdés

Màr nem 2008 van, hogy leülünk 16.00-19.00ig a gép elé es akkor folyamatosan elérhetőek vagyunk. Miért támad valaki ha nem írok vissza azon nyomban? Sőt aki emiatt támad már beszélgetni sincs vele kedvem, mert követelőző.


Ha meg visszairok és nem folyamatos a beszélgetés, leb@sz hogy miért nem bírok folyamatosan azonnal visszaírni.


2022. febr. 6. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyeneket szép csendben el kell engedni!...vagy nevelgetni, hogy akár 2 nap múlva írsz vissza és ha leb@sz, akkor nem érsz rá és kész!

Nekem biztos nem kellene ilyen ismeretség.

2022. febr. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Unatkoznak, és éppen akkor van igényük a társaságra, amikor rád írnak. Ez eddig tök normális. Az viszont nem normális, ha valaki ilyenkor besértődik, ha nem írsz rögtön vissza. Az ilyenek általában az élet más területein is ezt csinálják, hogy ha nem az van, amit ők akarnak, akkor bevágják a hisztit. Ez pedig már nevelés kérdése.
2022. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
86%
Én csak akkor vagyok ideges ilyenkor ha komoly dologról van szó, például egy üzleti találkozóról ilyesmi, amúgy nem tudom én sem miért vannak ezen így kiakadva sokan.
2022. febr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Egyszer világosan megmondod, hogy nem érsz rá olyan gyakorisággal, normális ember ebből ért, ha csak eltűnedezel, és nem kommunikálsz erről, az nem oké, gondolatolvasók még nem vagyunk. Ha a világos kommunikációból nem ért, akkor ne foglalkozz vele.
2022. febr. 6. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én csak azt utálom amikor pl. ő ír én válaszolok aztán meg sem nézi vissza sem ír és több nap vagy akár hét is eltelik közben. Jelzem ha annyira nincs ideje miért elérhető és hogy nem sikerült visszaírnia azóta?


Nem azzal van a gond, ha 1-2 napig nem válaszol( engem az nem szokott idegesíteni), hanem amikor már egy hét múlva sem...

2022. febr. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Sokan elvárják, hogy csak azért, mert valakinél ott van a telefon, elérhető legyen, még online is.


Nekem is volt egy ilyen gimis barátnőm, aki elvárta, hogy azonnal visszaírjak neki, ha ez pedig nem történt meg, vagy szóban kifejezte a nemtetszését, amikor legközelebb találkoztunk, vagy hosszabb bekezdéseket küldött, hogy írjak már vissza. De ő a "valóéletben" is ilyen volt, amikor valami nem úgy ment, ahogy szerette volna.

2022. febr. 7. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Mit jelent az "egyből"? 10 perc? 1 óra? 3 nap?
2022. febr. 17. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
32%
Az olyan embert aki nem ír vagy hív vissza 10 percen belül elcsalom valahova, ahova nem megyek el aztán én sem fogom felvenni a telefont, majd megtudja milyen. Utána tiltás. Mindenkinek arra van ideje, amire szakít, ha nekem nem tud visszaírni azonnal, akkor ne is beszéljünk inkább ;)
2022. márc. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%
10 percen belül, na, az ilyenekre mondom én azt, hogy több munkát kellene nekik adni, mert túl sok a szabadidejük.
2022. márc. 4. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
25%
Na ha valakinek van épp elég dolga és rohanás az egész napja az én vagyok. De mindig tudok időt szakítani arra, akikkel beszélek. Nem igaz, hogy most, amikor már diktálni is lehet a telefonnak nincs valakinek 8 másodperce elküldeni egy üzenetet. Ez csak kifogás. Ha meg valaki kifogásokat keres, akkor egyszerűbb ha letilt a f.szba mint ahogy én is szoktam. Az őszinteség célravezetőbb.
2022. márc. 4. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!