Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy némelyik...

Miért van az, hogy némelyik ember elvárja, hogy egyből visszaírjon neki a másik messengeren???

Figyelt kérdés

Màr nem 2008 van, hogy leülünk 16.00-19.00ig a gép elé es akkor folyamatosan elérhetőek vagyunk. Miért támad valaki ha nem írok vissza azon nyomban? Sőt aki emiatt támad már beszélgetni sincs vele kedvem, mert követelőző.


Ha meg visszairok és nem folyamatos a beszélgetés, leb@sz hogy miért nem bírok folyamatosan azonnal visszaírni.


2022. febr. 6. 11:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha dolgozom, akkor nincs. :-D
2022. márc. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
72%

"Nem igaz, hogy most, amikor már diktálni is lehet a telefonnak nincs valakinek 8 másodperce elküldeni egy üzenetet. Ez csak kifogás."


Egyrészt van olyan munkahely, ahol tilos telefont használni, vagy egyszerűen nem megoldható a telefon használata a munkakörülmények miatt.


Másrészt vannak, akik lassan tudnak gépelni érintőképernyőn, vagy nem kényelmes nekik a kicsi képernyőt olvasni, ezért inkább nagyobb tableten, laptopon vagy asztali gépen szeretnek messengerezni, és ezeket nem tudod magaddal vinni bárhová.


Harmadrészt én például úgy vagyok vele, hogy ha valakivel beszélgetek, akkor megtisztelem őt azzal, hogy nem csak gyorsan odanyögök neki valami random választ, miközben oda se figyelek rendesen, hogy épp mit írt, hanem normális mennyiségű időt szánok rá, ami alatt át tudom gondolni, mit szeretnék válaszolni és szépen meg is tudom fogalmazni, hogy ne egy olvashatatlan, helyesírási hibákkal teli maszlagot küldjek. Mondjuk azt hozzá kell tenni, hogy nekem többnyire hosszabb és tartalmas online beszélgetéseim szoktak lenni, nem csak ilyen értelmetlen small talk, hogy "szia mizu?" "szia semmi".

2022. márc. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!