Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha az ember be van állva de...

Ha az ember be van állva de tudja kontrollálni, akkor az mennyire látszik külső szemmel?

Figyelt kérdés
ha en vagyok ilyen helyzetben akkor nyilván nem csinálok hulyesegeket, en kozossegben ugy szoktam h pl magamba elvagyok, nezek magam ele, zenet hallgatok, nyugodt vagyok, lazulok de nem tulsagosam feltunoen, csak lazán, kozben belul meg kvajol vagyok. Az a baj be szoktam parázni hogy ilyenkor mindenki engem figyel es tudja h be vagyok állva.
szept. 6. 13:05
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy volán mögé kellene ülni, vagy dolgozni kellene menni ittasan, vagy bármilyen szer befolyása alatt, itt arról beszélünk, hogy emberek a szabadidejükben fogyasztanak ezt-azt, amivel tényleg csak maguknak ártanak.
szept. 9. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Na, a 17-esnél nagyobb baromságot régen olvastam már, erre hiába tudnék, egyszerűen nincs kedvem semmit se mondani. Nem tudom, ki ez a tag és honnan jön, direkt csinálja-e, esetleg pszichotikus, vagy tényleg ezt mondták neki valahol. Ne is etessétek tovább, nincs értelme.


11/13/15 voltam, nekem erre a hónapra elég is ennyi internet, jó éjszakát.

szept. 10. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!