Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Ha az ember be van állva de...

Ha az ember be van állva de tudja kontrollálni, akkor az mennyire látszik külső szemmel?

Figyelt kérdés
ha en vagyok ilyen helyzetben akkor nyilván nem csinálok hulyesegeket, en kozossegben ugy szoktam h pl magamba elvagyok, nezek magam ele, zenet hallgatok, nyugodt vagyok, lazulok de nem tulsagosam feltunoen, csak lazán, kozben belul meg kvajol vagyok. Az a baj be szoktam parázni hogy ilyenkor mindenki engem figyel es tudja h be vagyok állva.
szept. 6. 13:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
78%

Lehet alábecsülöd az embereket, hogy nem tűnik fel nekik egy semmibe révedő és emiatt a többiek természetes viselkedéséhez képest is kirívó egyén. Ha szándékosan visszatartod a mozgást és mimikát, az az erőlködés is valószínűleg látszik, ha meg elengeded magad, az is.

Viccen kívül nézz meg pár Népszínház tévés videót, ahogy az utca szétcsúszott alakjai úgy csinálnak hirtelen a kamera előtt, mintha mi sem történt volna velük. Mindenki más azonnal levágja az erőlködést, ahogy a gondolataikat gyűjtögetik és a szavakat próbálják formálni.

https://www.youtube.com/watch?v=HJEWQ0XmYO4

szept. 6. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
NAgyon
szept. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván attól függ hogy milyen szertől és mennyire van “beállva” az illető.
szept. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%

Ne használj semmilyen szert. Hosszútávon káros, függő lehetsz, márpedig akkor hosszútávon fogod használni. Amikor használod, megváltozhatnak a reakcióid, butaságokat beszélhetsz, olyan dolgokba mehetsz bele hülyeségből, főleg fiatalon, amiben bajba kerülhetsz. Közlekedésnél is veszélyes. Később veszed észre az autót, vagy nem tudsz odafigyelni. Sok szer hatása később jön ki, az elején még nem jön ki a káros hatása. Ne használd őket. Mert ha kijön a hatásuk, az nagyon komoly lehet.


Csak olyan gyógyszert használj, amit felírt az orvos.

szept. 6. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
0%
Ne csak azért ne használj drogokat, mert veszélyes lehetsz másokra. Azért se, mert rád is veszélyesek a drogok. Már egyszeri használatnak is vannak hatásai. És leszokáskor sajnos még komolyabban előjönnek a tünetek.
szept. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem aki nem él ilyen szerekkel, az nem fogja kiszúrni, aki viszont igen, vagy gyakran látott olyat, aki igen, az előtt leplezheted bárhogy, azonnal le fogja vágni.
szept. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Egyszer a buszra felszállt egy ilyen srác, aki talán azt hitte, hogy tudja kontrollálni. Egy bácsi kérte, hogy jelezzen neki, leszállna. Erre persze semmi rakció, nézett, révedezett. Morgott az öreg, hogy nahát meg így-úgy. Mire egy pöttöm fiúcska iskolatáskával a hátán megszólalt. Ne tessék tőle kérni bácsi, ez be van állva, majd én odamegyek jelezni...
szept. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
0%

Vagyis a drog hatására nem tudott volna segíteni senkinek.


Nem tudom mért pontozták le azt a válaszom, hogy a drogok veszélyesek. A drogok nem csak illegálisak, de veszélyesek is.


Az ilyen normális válaszokat ne pontozzátok le, mert valaki azt hiheti, hogy tényleg nem veszélyesek.


Pedig nagyon veszélyesek, nem szabad drogozni.

szept. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%
Azért pontozzuk le az összes válaszodat, nyolcas, meg ötös, és négyes, mert letiltani sajnos nem tudunk.
szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%
pont mikor beszartál de titkolod, annyira
szept. 6. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!