Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Gáz, ha saját nevemen semmilye...

Gáz, ha saját nevemen semmilyen oldalon nem vagyok fent?

Figyelt kérdés
Azért, hogy ismerösök ne találjanak be véletlenül sem. Kamu névvel használom az instát, fbt, de ezeket is csak fogyasztói céllal, képeket nem osztom meg magamról évek óta
szept. 2. 00:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Enis ezt csinalom
szept. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz.
szept. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem zaklatok senkity nem irkalok senkire, azert vagyok álnéven, mert nem akarom hogy barki, regi munkatarsak, osztalytarsak ram talaljanak

Nehany csoportba hobbiból vagyok bent, ahhoz nem kell igazi név

Online jatekhoz tarsak kereséséhez se

szept. 2. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Metionin ***** válasza:
Nem. Nekem az egyetlen, amit a valódi nevemmel használok, a Linkedin, érthető okokból. Fészbukon apám magyarosítás előtti vezetéknevét használom, mert olyan random emberek, mint a volt osztálytársaim anyái, rendszeresen rám keresnek és nem akarom hogy ők és a hasonló emberek megtaláljanak és akár a profilképemet is lássák (szoktak anyámnak panaszkodni, hogy keresnek fészen de nem találnak, hát gondoskodtam róla, hogy ne is találjanak meg). Instán kint sincs a nevem, csak a felhasználónév, ott amúgy is csak rajzokat osztok meg.
szept. 2. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
Nem gáz, csak ne legyél magányos
szept. 2. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem gáz
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is így van
ma 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is ezt csinálom
ma 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én sem használom nagyon csak ha muszáj pl. egy cég oldalát megnézni
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!