Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Félek a bulizástól.Egyszerűen...

Félek a bulizástól.Egyszerűen nemmerek/nincskedvem menni csak abban az esetben ha mondjuk othon bepiáltam akkor ez az érzés megszűnik.Miértvanez?Van másis aki fél bulizni járni?Mondjuk önbizalomhiányos vagyok lehet ez áll a háttérben?

Figyelt kérdés

aug. 23. 18:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Vájjávájjávájjá... ha nem szereted, miért kellene magadat ráerőszakolni a bulira? Menj el menhelyre kutyát sétáltatni, hidd el, értelmesebb emberekkel fogsz összefutni.
aug. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem vagyok pszichológus, de simán lehet, hogy szociális fóbiád van, vagy csak simán egy introvertált személyiség vagy. Szerintem ha találsz magadnak egy jó közösséget vagy akár csak egy embert már több kedved lesz az egészhez. De ha ennyire félsz, szerintem először csak kezdd kicsivel, pl: menj egy barátodhoz csak úgy, aztán akár ketten vagy hárman egy kis bárba valahova üljetek be aztán szép lassan kialakul ez. De amúgy a sok emberrel van bajod vagy, hogy valami történik veled, vagy mitől félsz pontosan?
szept. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mármint egyedül? Társaságban egyszerűbb nyilván.


De egy pár pia és jól érzed magad


Meg amúgy egy bulizáshoz milyen önbizalom kell? Nem te lépsz fel gondolom :D

szept. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!