Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Az baj, ha fiatalként jobban...

Az baj, ha fiatalként jobban érzem magam idősek társaságában?

Figyelt kérdés
Az az igazság, hogy a nagyszüleimmel sok időt töltöttem, sajnos az egyik szülőm korán meghalt. Megszoktam az idős emberek stílusát és sok mindent átvettem a szokásaikból, gondolkodásmódjukból. Nekem az tetszik, hogy úgy lassabban, kimértebben szeretnek élni, nem annyira követik ezt a felgyorsult fogyasztói világot, közösségi médiát, nem vásárolnak meg sok hülyeséget, amire nincs is szükséguk. Meg igazából egy csomó megfelelési kényszer nincs már idős korban, nem kell teljesíteni a munkában, nem kell párt keresni, ha az embernek van szabadideje és egészsége, akkor rengeteg lehetősége van, kirándulni, fürdőbe járni, olvasni, társaságba járni. Ezt nagyon élveztem, hogy nagypapám mesélt azokról a dolgokról, amiket olvasott és volt rájuk ideje elmélyülni, egy aktív embernek nincs, az örökké csak siet valahová.

júl. 24. 13:12
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, én is ilyen voltam/vagyok, a környezetem tudja, hogy a fiatalokkal nem tudok mit kezdeni.
júl. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezzel sokra fogod vinni. Az aktiv dolgozo koruak meg a karriered is tudjak egyengetni.
júl. 24. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem baj.
júl. 30. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem, általában ők jóval tapasztaltabbak ezáltal megtanulhatsz dolgokat hamarabb a kortársaidtól, (és talán nem csinálsz annyi hülyeséget sem emiatt) vedd úgy hogy ez egy plusz pont
júl. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Budapesti férfi vagyok, ötvenes. Mindig fiatal barátaim voltak,mert velük értettem meg a hangot.Komoly gondolkodásúak voltak, értelmesek és udvariasak. Nagyon tiszteltem őket, sosem néztem le a koruk miatt őket, nem tartottam "hegyi beszédet " nekik. Pedig huszonévesek voltak.

Nagy beszélgetések, kirándulások, sok nevetés és sok közös élmény jellemezte ezeket a barátságokat.

Sajnos négy éve már nincs senki, mert mind külföldre mentek a jobb megélhetés , a jobb távlatok miatt.

Örömmel venném, ha lenne értelmes fiatal,akivel lehetne barátkozni, mert a barátság nagyon jó dolog. És én is tanulhatnék tőle,mert egyrészt sosem szégyen, másrészt engem is érdekel sok minden :)


55 F

júl. 30. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!