Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Átlagos külsővel lehet az...

Átlagos külsővel lehet az ember jó külsejű emberek társaságában?

Figyelt kérdés
Úgy értem, befogadják? Hívtak bulizni, csak tudom, hogy ott nálam jobb külsejű nők és férfiak lesznek. Nem akarok kellemetlen helyzetbe kerülni, ezért kérdezem.
2022. júl. 5. 16:55
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Lol.. mivan? :D szerinted egy baráti társaság csak ugyanolyan jól vagy rosszul kinéző tagokból állhat?
2022. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
17%
Őszintén? Nem igazán. Ha mázlid van és pont egy normális társaságot fogsz ki akkor talán, de ez egy a százból körülbelül. Ne reménykedj, mindenkinek kellemetlen lesz később.
2022. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2: ja, én is amondó vagyok, hogy ezt inkább hagyom, jobb a békesség.
2022. júl. 5. 17:06
 4/15 anonim ***** válasza:
64%
Hát akkor jó hülye vagy
2022. júl. 5. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
83%
...és versenyzőnk élete buliját hagyta ki önnön kishitűsége és felszínes értékrendje miatt....
2022. júl. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos nem, ismerem a forgatókönyvet: látszólagos érdeklődés, kérdések, hogy mivel foglalkozom, mik a hobbijaim, aztán itt már jönne is, hogy a sport biztosan nem, az látszik. Sugdolozas rólam, csak éppen nem nekem...áh, tényleg hagyom.
2022. júl. 5. 17:15
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Oké. Elhiheted, hogy nekünk aztán oly' mindegy
2022. júl. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 Kólauborkával ***** válasza:
75%
Nekem a paranoid skizofrén ismerösöm képzelödött ilyenekröl, amikor rosszabbodott az állapota… nevettünk meló közben, ö meg meg volt gyözödve arról, hogy épp kibeszéljük és rajta nevetünk. Minden alkalommal…. Ha ilyen tüneteket érzel, ne is menj bulizni, mert a pazihoaktív drogok (mint pl.: az alkohol) csak rontják ezt az állapotot…
2022. júl. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is ronda vagyok mégis eljárok bulizni! A gátlásaimat úgy küzdöm le, hogy kissé berúgok.

Olyankor nagyon laza vagyok meg vicces és én vagyok a társaság kozeppontja!🤣

2022. júl. 5. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
8: nem beképzelem előre, hanem tartok tőle. Ismerem, már a suliban is ezt csinálták a menők.
2022. júl. 5. 17:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!